Set Yazılım Hizmetleri San ve Tic AŞ

Bilişim, Yazılım

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

1993

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.setyazilim.com.tr

Adres

Küçükbakkalköy Mah. Brandium Plaza R5 Blok Kat:3 Ataşehir

Hakkımızda

993 yılından beri edindiğimiz deneyim ile butik hizmet veren bir teknoloji firması olarak  yurtiçi ve yurtdışındaki  birçok kurum ile yazılım projeleri geliştiriyor, iş çözümleri implemente ediyor, danışmanlık ve eğitim hizmeti veriyor  ve dışkaynak kullanımı çerçevesinde iş gücü hizmeti sunuyoruz. Tüm bu çözüm ve hizmetlerimizi 6 ana kategoride sınıflandırıyoruz.BLACK : İş Çözümleri Platformu


SET Yazılım  esnek ve modüler yapısı ile işletmeniz için SİZE ÖZEL bir ERP çözümü sunuyor.

ERP, CRM, BÜTÇE Yönetimi, İnsan Kaynakları, UFRS, Hazine Yönetimi, Finansal Uygulamalar gibi çözümlerimizle tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor, sektörünüze uygun ve size özel çözümler sunuyoruz.


RED : Dikey İş Çözümleri Platformu


Tüketici Finansmanı, Perakende, Tarım ve Hayvancılık sektörlerinin spesifik ihtiyaçları için geliştirdiğmiz uygulamalarla, tüm özel ihtiyaçlarınıza cevap veren özgün dikey çözümler sunuyoruz.


ORANGE : Proje Bazlı Dışkaynak Hizmetleri


Belirli bir şartname çerçevesinde bizlere ilettiğiniz projelerinizi  tüm kaynak kodları ve hakları ile birlikte analiz ediyor, size uygun özel yazılımlar geliştiriyor  ve yazılımı tüm haklarıyla size teslim ediyoruz.


PURPLE : İstihdam Bazlı Dışkaynak Hizmetleri


Kurumsal süreçlerini bilgi teknolojileri alanında iyileştirmek, yeni projeler üretmek isteyen kurumlara dışkaynak desteği veriyor, projelerine uygun olan en doğru insan kaynağını sunuyoruz.


BLUE : Hızlı Yazılım Geliştirme Ortamı


SET Blue Framework ile zengin bir iş ve güvenlik kütüphanesine sahip olmanın avantajlarını kullanarak hızlı, güvenilir ve standardize bir şekilde kendi yazılımlarınızı geliştirmenize yardımcı oluyoruz.


GREEN : Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri


CRM Yetkinlikleriniz, ERP-CRM Seçim Süreçleriniz ve Projeleriniz, Yazılım Kaliteniz, Yazılım Test Süreçleriniz  ve Bireysel Gelişiminizle ilgili konularda uzman kadromuzla yönetim danışmanlığı ve eğitim hizmetleri veriyoruz.