Seviye Okulları Batıkent

Eğitim, Eğitim Kurumları, Okullar

Genel Bilgiler

1999 yılında Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ve ÖSYM sınav sistemlerine uyumlu yayınları ile yayıncılık sektörüne giriş yapan ‘Seviye Yayınları’, aynı tarihlerde ‘Seviye Dergisi Dershaneleri’ ile de adını duyurarak tüm Türkiye’de sektörün yapı taşlarından birini oluşturmuştur. Yeni müfredatlara, eğitim sistemlerine ve sınav sistemlerine hızlı bir şekilde uyum sağlayan yayınları Türkiye’nin dört bir yanındaki resmi ve özel okullar, dershaneler, etüt ve halk eğitim merkezlerinde kullanılmaktadır.
 
2008 yılında Özgün Şirketler Topluluğu’na katılan Seviye Yayınları ve Seviye Dershaneleri bu sayede kurumsal olarak güç kazanarak eğitimcilik ve yayıncılık alanındaki deneyimlerini özel okul sektörüne de taşımıştır. Franchising modeli ile ilk okulunu 2013 yılında Ankara Yaşamkent’te faaliyete geçiren Seviye Okulları; marka model okulunu ise 2014 yılında Batıkent Seviye Okulları yerleşkesinde faaliyete geçirmiştir.
 
Batıkent Seviye Okulları fiziki yapısı, teknolojik donanımı, sanat alanları, kütüphaneleri, spor salonları, yüzme havuzları, buz pateni pisti, ferah kampüsü ve benzeri zengin olanakları ile öğrencileri hayata tam olarak hazırlamayı amaçlamanın yanı sıra  öğrencileri özgüveni gelişmiş, sanat ve bilim alanlarında en temel donanımlara sahip, akademik başarıya ulaşmış, kariyer hedeflerini yakalayan, iç disiplini oturmuş, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı bireyler olarak hayata hazırlamaktadır.
 
Adres İnönü Mahallesi İnönü Bulvarı No:89 Batıkent/ANKARA
Tel: (0312) 250 17 77
Fax: (0312) 251 59 59
E-mail: batikent@seviye.k12.tr

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.00 - 18.00

Cumartesi 08.00 - 15.00

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 100 - 149

Mavi Yaka 0 - 24

KURULUŞ YILI

2014