Sinerji Yazılım A.Ş.

Bilişim, Yazılım, Hizmet

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.30

Kuruluş Yılı

2002

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 50-74

Web Site

www.sinerjias.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

Sinerji hukuk yazılımları, Türkiye’deki serbest avukatlar ve tüm kamu kurum ve kuruluşları ile özel şirketlere, yazılımı kendi bünyesinde gerçekleştirilmiş olan “paket hukuk programlarının” satışı ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştiren bir Anonim Şirkettir.

Bu amaçla 24 Haziran 2002 yılında İzmir’de kurulan Sinerji hukuk yazılımları, kurulduğu günden bu yana, müşteri odaklı bir "Satış Sonrası Hizmet" prensibine odaklanmış ve şirket kurumsal altyapısını bu doğrultuda inşa etmiştir.

Hukukçuların güncel hukuka hızlı ve güvenilir şekilde ulaşmasının hayati önemini kavrayan şirket, bunu gerçekleştirmek için, kuruluşundan itibaren günlük online güncellemeyle, sektörde bir ilki başarmış ve hukuk alanına kazandırdığı yeni standart ve anlayışlarla bugün artık sektörün lideri konumuna gelmiştir.

Bu bağlamda şirket, hem sürekli dinamizm içindeki sektörün gereği, hem de kullanıcılarından yansıyan talepler ışığında “yarın nasıl daha güncel ve nitelikli olabiliriz” in çabasını göstermeyi ve sektördeki liderliğini büyüyerek sürdürmeyi kendisine hedef edinmiştir.