SmartPeople İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2009

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.smartpeople.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

 

SmartPeople İnsan Kaynakları

 

SmartPeople, İşkur’dan 644 lisans numarası ile Özel İstihdam Bürosu olup aynı zamanda Eğitim, Koçluk  ve İK Danışmanlık hizmeti veren bir firmadır. 

SmartPeople olarak biz, insanı iş dünyasındaki her şeyin merkezine koymamız gerektiğini düşünürüz. İş hayatındaki insanların mutluğu ve başarısı için çalışır, bireylere ve kurumlara hayallerini gerçekleştirme yolunda hizmet ederiz.
Bize göre insan, bir kaynak değil bir değerdir; sadece beyniyle değil, duygularıyla, ruhuyla, bedeniyle, zihniyle bir bütün olarak var olur.
 

Değerlerimiz sunduğumuz hizmetlerin altında yatan inanç sistemimizi ve var olma amacımızı gösterir:

Mucize (Miracle): Bize göre olasılıklar sadece hayal gücümüzle kısıtlıdır, mucizeler hayatımızın her alanında vardır ve olmaya da devam edecektir, önemli olan görmeye hazır olmamızdır.
Neşe (Joy): İş hayatında da çocukluğumuzda sokakta oyun oynarken hissettiğimiz neşe ve coşkuyu yakalamaya çalışırız.
Bütünlük, Kendin Olma (Integrity): Bizim için bütünlük İş hayatında, özel hayatında, hayatın her alanında içi dışı bir olmak, bütün olmak, kendin olmaktır.
Dirilik, Tazelik (Freshness): Bizim için önemli olan, yaşanan olumsuz deneyimlerden yenilenerek hayata yeniden başlayabilme enerjisini yakalamaktır.
Canlılık (Vitality): Yaşamın her alanında ruhen, bedenen ve zihnen var olmak gerektiğine inanırız.
İlham (Inspiration): Bizim için ilhamın anlamı, ilham almak, vermek ve ilhamların yaratım gücünü hayata geçirme cesaretine sahip olmaktır.
Birliktelik, işbirliği (Synergy): İşbirlikleri ve karşılıklı deneyim paylaşımları ile hizmet sunmayı amaçlarız.