Softtech Yazılım Teknolojileri Araştırma Geliştirme

Yazılım

Genel Bilgiler

2006 yılından bu yana İstanbul, Ankara ve San Francisco’da bulunan ofislerimizde toplam 8 farklı lokasyonda, 850’den fazla kişiden oluşan profesyonel kadromuzla Türkiye’nin yerli sermayeli en büyük yazılım şirketiyiz. Bankacılık ve finans sektöründeki tecrübemizin gücü ve deneyimli insan kaynağımız ile farklı alanlarda faaliyet gösteren iş ortaklarımıza, müşteri odaklı çözümler geliştiriyoruz.

Yaratıcı ve inovatif çözümler sunduğumuz bankacılık, sağlık, liman otomasyon, gayrimenkul portföy yönetimi gibi farklı alanlardaki ürünlerimizde uluslararası pazarda da güçlü ve global bir oyuncu olma yolunda hızlı bir şekilde ilerliyoruz. Bu hedef doğrultusunda birçok yenilikçi girişimleri destekliyoruz ve dünyaya açılmalarına yardımcı oluyoruz.

Türkiye’nin en büyük yazılım teknoloji şirketlerinden biri olma iddiamızı istatistiklere de yansıttık. Interpromedya’nın ‘Bilişim 500 – Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi’ sıralamasında yazılım alanında birinciliği elde ettik.

Şimdi çıtayı yeniden yükseltiyoruz! Türkiye’nin öncü teknoloji şirketi olarak yeni yaklaşımımızla dijital dönüşüm ve yenilikçi iş modelleri konusunda da öncü adımları hayata geçiriyoruz. Hedefimiz yaratıcı, hızlı, etkili, verimli ve güvenli çözümlerle teknolojiyi bir sonraki seviyeye taşımak.

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 09.00 - 18.00

Lokasyonlara göre farklılık göstermektedir.

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 750 - 999

KURULUŞ YILI

2006