SOHO YİYECEK İÇECEK SANAYİ VE TİC. A.Ş.

Petrol ve Ürünleri, Yiyecek Hizmetleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 07.30 - 17.30

Cumartesi: 00.00 - 00.00

Pazar: 00.00 - 00.00

Kuruluş Yılı

2012

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Mavi Yaka : 50-74

Web Site

www.bigbangburger.com

Adres

-

Hakkımızda

BIGBANG BURGER  kapılarını siz değerli müşterilerine, 2012 yılı Ekim Ayı’nda Ankara’da açtı. Dünden bugüne kadar süregelen efsanevi lezzetin ilk durağı benzin istasyonu içerisinde konumlanan, çalışanın 6’ya yakın sayısı ile Çamlıca şubesiydi.  %100 Türk girişimi olan markanın hikayesi; ayaküstü kahve konsepti ile başlasa da yıllarca kahve ile olan bağlar hiç koparılmadı... Bugün hala yediğiniz hamburgerlerin üzerine en lezzetli kahveleri masanıza taşımaktadır. BIGBANG BURGER, geniş ürün yelpazesi için değil, butik bir anlayışla eşsiz tatlara sahip iddialı özel ürünler üretmek için çalışır.
ANKARA’NIN İLK  Fast-Casual burger lezzeti!
Sektörde ses getiren ilklere sahip başarılı marka imajı ile BIGBANG BURGER, kendine özgü BIGBANG pişirme tekniğiyle köftede bambaşka bir deneyim yaşatmaktadır. Hamburgerin hem lezzetli hem de sağlıklı olabileceğini de ispatlayarak yoluna devam etmiştir. 2015 yılına gelindiğinde Bahçelievler, Bestekar ve Gimart şubeleri de aileye katıldı. BİGBANG BURGER, Fast Food algısını değiştirerek; FAST CASUAL günlük tüketim için günlük üretim yapan en iyi BURGER iddiası ile şehrin odak noktalarında konumlandı.  
BIGBANG BURGER restoran sayısını ve üretim kapasitesini arttırırken kalite politikasına bağlı, marka imajında güvenilir olmayı lokomotif kıldı.  Sektörde ilk açık mutfak özelliğine sahip şubeler ve ürün bazında başlı başına gösterdiği başarılar ile marka bilinirliği de arttırdı. Bugün 100'e yakın çalışanıyla başarısının altında yatan sebepler; ürün çeşitliğinin kulaktan kulağa yayılan lezzeti olduğu kadar sunumdaki hızlılığı, hijyene verilen önem, üretimdeki günlük tazelik, yüksek kalite standartlarında olmasına rağmen uygun fiyat politikası, teknoloji kullanımında fark yaratması (j-tech uygulaması)  ve sektördeki ilklerinden olan sınırsız içecek ve sos sunması da (ekstra ücret talep etmeden ) takdir edilerek markayı üst sıralara taşımıştır.   Minimalist ve modern çizgilere sahip tarzının yanında ses getiren ürünlere sahip güçlü duruşuyla BIGBANG BURGER bugün , doyurucu büyüklükteki hamburgerleri ,istediğiniz an yenileyebileceğiniz limitsiz içecekleri ve hem sınırsız hem de tamamen ücretsiz sos çeşitleri ile Ankara’dan başka hiç bir şehirde tadamayacağınız BURGER efsanesini yaşatıyor. Üstelik tasarımı güçlü sosyal alanlarında ağırladığı müşterilerine kaliteli servis sunarak memnuniyetlerini en üst seviyeye taşıyor.