Sports International

Hizmet, Spor

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yiyecek Yardımı
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 06.00 - 23.30

Cumartesi: 09.00 - 22.00

Pazar: 09.00 - 22.00

Kuruluş Yılı

1994

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 200-249

Mavi Yaka : 150-199

Web Site

www.sportsinternational.com.tr

Adres

-

Hakkımızda


SPORTS INTERNATIONAL FITNESS VE SPOR MERKEZİ A.Ş

 
Entegre spor tesisi işletmeciliğinin lideri olan Sports International bir Bilkent Holding kuruluşudur. Günümüzün en gelişmiş, en mükemmel sağlık ve fitness ekipmanlarına sahip, Türkiye’nin ve dünyanın en iyi ve en büyük spor tesisi işletmecilerinden biri olarak değerlendirilen Sports International, toplam beş il ve yedi tesiste deneyimli kadrosu ve kurumsal yapısıyla hizmet vermektedir.
Sports International zincirinin ilk halkası olan Bilkent-Ankara, 1994 yılında hizmete girmiştir.  İzmir-Mavişehir, İstanbul-Ataköy tesislerinin sırasıyla 16 Mayıs 1998 ve 30 Mayıs 1998 tarihlerinde resmi  açılışları yapılmıştır.  Mart 2001 itibari ile Şişli Kulübümüz dördüncü kulüp olarak faaliyetlerine başlamıştır. Kadıköy-İstanbul tesisimiz ise  Tepe Nautilus'taki yerinde, İstanbul'da üçüncü, toplamda  beşinci kulübümüz olarak, Şubat  2004 tarihi itibariyle faaliyetlerine başlamıştır. Ardından sırası ile Mersin tesisimiz 2012 yılında, Ankara Altınoran’daki tesisimiz ise 2014 yılında faaliyete başlamıştır. Son olarak Bilkent tesisinin kompleksinin içerisinde butik tarzda hizmet veren ve sadece SPA ve Personal Training Stüdyoları olarak  hizmet veren Rhythm by Sports International 2015 yılında hizmete başlamıştır. Sports International, yenilenen dekorasyonu, teknik ekipmanları, sürekli gelişen hizmet kalitesi ve dev kadrosu ile bugüne kadar 200.000’in üzerinde spor severe hizmet vermiştir.
Sektörde 23 yıllık bir deneyime sahip olan Sports International, bu deneyiminden yararlanılarak ülkemiz spor aktivitelerine yeni bir boyut getirmek ve bu alanda iyi ve sağlıklı bir atmosfer yaratmayı amaçlamaktadır.
Sports International ile birlikte Türk insanı yepyeni bir kulüp anlayışı ve yüksek standartta bir yaşam tarzıyla tanışmıştır. Tesislerimizde açık ve kapalı yüzme havuzları, açık ve kapalı tenis kortları, sauna, jakuzi, buhar odası, squash kortları, egzersiz aletleri, cardio cihazları, basketbol salonu, step-aerobik salonu, pilates ve personal training stüdyoları, spa & masaj merkezi, restaurantlar, café ve geniş otopark alanları bulunmaktadır. 
Sports International, Türkiye'de 9 kapalı, 26 açık olmak üzere toplam 35 adet tenis, 8 adet Squash kortu, 18 adet yüzme havuzu ve çocuk havuzu ile 67.467 m² kapalı alan ve 126.200 m² açık alan olmak üzere toplamda 193.667 m²'lik bir alanda hizmet vermektedir. Sports International, yatırımlarını yalnızca fiziksel mekanlarda değil, insana yatırımın öneminin bilinciyle, sağlıklı yaşam için hayal edilen her türlü aktiviteyi modern, en iyi altyapı ve güler yüzlü profesyonel kadrosu ile uygulamaktadır.
Kullanıcıların fiziksel ve sağlık durumları değerlendirilerek, uluslararası sertifikalı fitness eğitmenleri tarafından bireysel olarak egzersize başlatılırlar.  Tenis programları da deneyimli tenis eğitmenleri tarafından üyelerin beceri seviyelerine göre düzenlenmektedir.
Sports International'da çocuklar için etkinliklere çok önem verilir.  Tüm tesislerimizde bulunan Çocuk Merkezlerimiz,  yetişkinlerden ayrı bir departmandır.  0-5 ve 6-12 yaş grubu çocuklar için en gelişmiş oyuncaklar, videolar ve oyunların yanı sıra, çocuklara egzersiz alışkanlığı kazandıracak çeşitli programlar uygulanmaktadır.  Deneyimli çocuk bakım eğitmenlerimiz, çocuklarımıza takım ruhuyla kişisel ve bedensel gelişmelere katkıda bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için; http://www.sportsinternational.com.tr/
                             Instagram; #sportsinternational