Sunar Mısır Entegre Tesisleri San. Ve Tic A.Ş.

Üretim / Endüstriyel Ürünler

Genel Bilgiler

http://www.sunarmisir.com 
1985 yılında faaliyete geçen ve Türkiye'nin en kıdemli nişasta fabrikası olan Sunar Mısır, nişasta ve standart glikoz üretimi ile başladığı serüvende bugün; gıda, tekstil, kağıt, oluklu mukavva, kimya sanayi ve endüstriyel uygulamalar için geniş bir yelpazede, yüksek kaliteli ürünler üretmektedir.

Türkiye’de ilkleri başaran ve sektöre getirdiği yeniliklerle ön plana çıkan Sunar Mısır; glikoz ve izoglikoz şurupları, doğal nişastalar, modifiye nişastalar, dekstrinler, mısır kepeği, mısır özü , mısır glüteni gibi ürünlerin yanı sıra Sorbitol ve Maltitol ürünleri arz etmektedir. Tekstil ve kağıt sektörünün gelişmesine paralel olarak modifiye nişasta üretim tesisini devreye alan Sunar Mısır, buna ilaveten izoglikoz tesisini ve son olarak sorbitol tesisini tamamlayarak uluslararası standartlarda ve kalitede üretim yapan bir entegre tesis haline gelmiştir.

Ürettiği ürünlerle Türkiye’nin ve dünyanın farklı noktalarındaki müşterilerine Ar-Ge desteğiyle özel çözümler de sunan Sunar Mısır, ihracattaki lider konumunu yenilikçi ürünlerle pekiştirmeyi hedefliyor.

 

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.30 - 17.30

Cumartesi 08.30 - 14.30

KURULUŞ YILI

1985

Sunar Mısır Entegre Tesisleri San. Ve Tic A.Ş. İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.