Tatildukkani.com

Turizm

Sosyal ve Yan Haklar

  • Bayram Yardımı
  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 19.00

Cumartesi: 08.00 - 15.00

Kuruluş Yılı

2010

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.tatildukkani.com

Adres

-

Hakkımızda

Tatildukkani.com üzerinden zihninizde oluşan soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Kullanımı kolay web sitemiz, hayali bile insanı dinlendirmeye yeten en ucuz tatil seçeneklerini karşınıza çıkarır.

Web sitemizde yer alan özellikle güney sahillerimizdeki otellerin bir çoğunu info gezilerimiz sayesinde yerinde görüp yaşayarak sizlere ihtiyacınız doğrultusundaki tüm isteklerinizi dikkate alırız. Bu sayede her kategoriden otelleri en doğru olanı siz misafirlerimize öneririz. Dilerseniz bunun yanında uçak bileti, havaalanı transferleri gibi ek hizmetlerimizden de seyahat danışmanlarımız sayesinde yararlanabilirsiniz.

Misafir memnuniyeti odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetler geliştirmek, kaliteli ve hayal edilen tatiller sunmak en büyük hedefimiz.
Web sitemizden bizlere kolayca ulaşabilirsiniz ve sitemizde yapmış olduğunuz gezintinizde sizlere hayalinizdeki tatil fırsatlarını karşınıza çıkarmaya devam edeceğiz.

Tatil Dükkanı İnsana ve teknolojiye yaptığı yatırım ile "konuk memnuniyetini" en iyi düzeyde tutmaktadır.

Profesyonel kadromuzla detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz ürünler için en kaliteli hizmet ve fiyatları garanti etmeye devam ediyoruz.

Misyonumuz, değerli müşterilerimize tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat ve seçenekleriyle cevap vermek ve müşterilerimizin unutulmaz bir tatil yapmalarını sağlamaktır.