Tatilsitesi.com

Seyahat Acentaları

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane
  • Prim

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 19.00

Cumartesi: 10.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2000

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Web Site

www.tatilsitesi.com

Adres

-

Hakkımızda

Tatilsitesi.com , OZN Turizm bünyesinde bulunan ve 30 Mart 2000 yılından beri Türkiye Turizm sektöründe kendisine edindiği saygın yerini aynı kararlılık ve azimle, uluslar arası platforma taşımayı hedefleyen, tamamen müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmete odaklanmış, güçlü teknolojik alt yapısıyla rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı ilke edinmiş bir tatil portalıdır.

Bu ilke ve hedef dahilinde tatil sektörüne yaptığı 400.000 TL’yi aşan eğitim, teknoloji ve lojistik yatırımlarıyla, tecrübeli, genç ve dinamik kadrosuyla Türk turizmine katma değer yaratmayı sürdürmektedir.

Tatilsitesi.com T.C Turizm Bakanlığı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne bağlı 8194 Numaralı belge ve üyelik numarası ile faaliyetlerine güvenilirlikle devam etmektedir. Ayrıca Tatilsitesi.com markası OZN Turizmin Türk Patent Enstitüsünden tescilli markasıdır. Tatilsitesi.com son 2 yılda toplam 24 Milyon kullanıcı tarafından ziyaret edilmiş olup 270.000 misafirimize güven ve kaliteyle hizmet vermiş olmanın gururunu yaşamıştır. Tatilsitesi.com uzun yıllardır Türkiye’nin en çok ziyaret edilen tatil ve seyahat portallarından biridir. Tatilsitesi.com’un bugüne kadar 600.000 üzerindeki misafirleri, aracılığımızla organize ettikleri seyahatlerini neredeyse tamamından çok memnun kalarak bağımsız araştırma kuruluşlarına göre şirketimizin memnuniyet oranını %99,58 olarak belirlemiştir.

Tatilsitesi.com’un kariyerlerinde en iyiyi hedefleyen satış, operasyon ve bölge personelleri, firmamız bünyesine katıldıkları andan itibaren başlayan 40 günü teorik, 10 günü de bölge ve tesislerle direkt temasta kaldıkları pratik eğitimler sonucunda sizlere hizmete hazır hale gelirler. Tatilsitesi.com kalite kontrol anlayışı gereği sağladığı tüm ürünleri periyodik olarak denetler ve siz değerli misafirlerini bilgilendirir. Bu yüzden Tatilsitesi.com’un çağrı merkezini aradığınızda alanında uzman müşteri temsilcilerimizden, ilgilendiğiniz tüm ürünler hakkında en doğru bilgiyi, en küçük detayına kadar alabilirsiniz.

Tatilsitesi.com İzmir’deki çağrı merkezi ve Kıbrıs’ın tüm bölgelerinde yer alan ofisleri ile birlikte misafirleriyle internetten, telefondan ve yüz yüze iletişim kurabilmektedir. Özellikle Kıbrıs’ta ki yerel hizmet ağımız, operasyon çalışanlarımız, rehber ekibimiz ve araç filomuz ile hizmette mükemmeli sağlamak üzere çalışır. Tüm çalışan ekibimiz prezentabl, güler yüzlü ve her zaman hizmete hazırdır. Araç filomuz 2012 – 2016 model araçlardan oluşup her zaman temiz, konforlu ve seyahat güvenliğine uygundur.