Team Guerilla Marketing

Reklam ve Tanıtım

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2005

Çalışan Sayısı

-

Web Site

http://teamguerilla.com/

Adres

-

Hakkımızda

Biz marka deneyiminin gücüne inanırız.

Team Guerilla Marketing, markalarla müşterilerini yaratıcı aktivite fikirleri ile birleştirmeyi amaçlayan innovatif bir etkinlik ajansıdır.

Event Marketing Departmanı, markalara özel geliştirdiği etkinlik stratejileri, tasarım ve çözümleri ile kısaca bütünsel pazarlama anlayışı ile hizmet verir. Sektörün en deneyimli etkinlik pazarlama ajanslarından olan Team Guerilla Marketing, kurulduğu günden beri birlikte yürüdüğü kurumsal ve global markalarına, deneyimli ve dinamik ekibiyle tüm Türkiye’yi kapsayan uzun soluklu Roadshowlar, konferans, seminer ve toplantı organizasyonları, meydan, avm, kampus ve sokak gerilla etkinlikleri ve samplingler yapar.

Retail Marketing etkinlikleri, Satış Destek Hizmetleri ve Merchandising kategorilerinden oluşan, markaların pazarlama ve satış stratejileri ile birebir örtüştüğü gibi tüketicinin satış kararlarını anında etkileyebilecek kurguları olan, Team Guerilla Marketing’in öncü olduğu alanlardan biridir.
Tüketici ile sıcak temasta deneyimli ve profesyonel ekibi ve güçlü lojistik hizmet yapısı ile Türkiye’nin farklı noktalarında kurgulanan mağaza içi aktiviteleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Merchandising, içerdiği mağaza içi denetim çalışmaları ( raf, stok, etiket, sipariş sevkiyat, personel eğitimi) gibi son derece detaylı bir yapılandırma, denetim, takip ve raporlama gerektiren bir alan olup Team Guerilla Marketing, kendisiyle yıllardır birlikte çalışan sektör lideri global markaları ile uzmanlaştığı Merchandising alanında da güvenilir bir çözüm ortağı olarak çalışmaya devam etmektedir.