Tisan Mühendislik Plastikleri San.Tic.Ltd.Şti.

Kimya, Plastik ve Ürünleri, Lastik / Kauçuk

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1974

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Kaza Sigortası

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 75-99

Web Site

www.tisan.com.tr

Hakkımızda
Tisan mühendislik plastikleri 1974 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Tisan mühendislik plastikleri, Türkiye içinde, süreklilik içeren çözümler aracılığıyla müşteri değeri sağlayan bağımsız kompaundır firmaları arasında ilk üç arasında yer alır. Bizim başarımız, müşteri odaklı vizyonumuza dayanmaktadır. Esnek üretimimiz, teknolojik dönüşümün çok hızlı olduğu ve müşteri beklentilerinin çok çabuk değiştiği bir dünyada profesyonel bütünlüğümüzün bir göstergesi olmuştur.

Biz,   müşterilerimizi; kendi pazarlarında onlara rekabet avantajı sağlayacak şekilde desteklemek için çalışırız-Bu desteği de üst güvenirlilik ve kalite, daha fazla verimlilik, ürün farklılaşması, yüksek kaliteli müşteri ilişkileri ve sürekli yenilik yapma sayesinde sağlarız.

Tisan Mühendislik Plastik otomotiv; elektrik ve elektronik; mobilya; inşaat; ev aletleri; spor ve eğlence; bahçe ve elektrik cihazları; güvenlik ekipmanları; tıbbi; boru ve boru bağlantı parçaları üreten müşteriler için yenilikçi fırsatlar sağlamaktadır.

Tisan; aşağıdakileri de kapsayan uluslararası standartlara ve yönetmeliklere tamamen uyumludur:
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri, REACH, RoHS, IMDS, UL; OEM .

Tisan Mühendislik Plastikleri yerel bir gerçeklikten uluslararası bir gerçekliğe dönüşmüştür ve başarılı bağımsız kompaunder olarak varlığı birçok ülkede onaylanmıştır.