Genel Bilgiler

http://www.tusantas.com 

Tüsan Yapı San.A.Ş.

 Tüsan Yapı Sanayii A.Ş 1977 yılında mıcır,bütümlü sıcak karışım asfalt,alt ve üst yapısı ile birlikte asfalt kaplama yol yapımı ve diğer alt ve üst yapı inşaat işleri ile iştigal etmek üzere kurulmuştur. Genel Müdürlük merkez ofisi Mersin'de olan firmamızın bünyesinde 8 adet sabit üretim tesisi bulunmaktadır.

 Halen Adana, Hatay, Mersin, İstanbul, Kastamonu, Konya ve K.Maraş illerinde çağdaş üretim anlayışına uygun olarak donatılmış, modern üretim tesisleri ile üretimini sürdürmektedir. Tüsan Yapı Sanayii A.Ş faaliyet alanına giren konularda teknolojik yeniliklerle donatılmış tesisleri, çalışanları ve kaliteyi esas alan yönetim anlayışı ile sektörün en güçlü kuruluşlarından biridir. Tesislerimizde üretmekte olduğumuz malzemeler ulusal ve uluslararası standartlara uygundur. Bu uygunluk TSE belgesi ile belgelenmiştir. Tüsan Yapı Sanayii A.Ş faaliyet konuları ile ilgili olarak AR-GE faaliyetlerine önem vermektedir. Bu çalışmalarını başarılı kılmak üzere teknolojik gelişmelerle birlikte bilimsel destekli araştırmalar yapmak amacıyla Çukurova Üniversitesi ve Adana Valiliği öncülüğünde kurulan Çukurova Teknoloji Geliştirme Bölgesi A.Ş (ÇUKUROVA TEKNOKENT) oluşumunda kurucu ortak olarak yer almış ve çalışmalara destek vermiştir.

 Teknik ve idari denetçilerden oluşan uzman heyet tarafından uluslararası standartlara uygun olarak yapılan denetimler sonucu Genel Müdürlük merkez ofisimiz ve şantiyelerimiz, uluslararası belgelendirme kuruluşları tarafından EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ile belgelendirilmiştir. Tesislerimizde halen devam etmekte olan üretimimizin kalite belgesindeki şartlara uygunluğunun kontrolü aynı merkez tarafından yapılan periyodik denetimlerle sürdürülmektedir.

 Tüsan Yapı Sanayii A.Ş Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde yürütmekte olduğu projelerde çalışan toplam kalite yönetimi prensiplerine inanmış, koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef olarak kabul etmiş meydana gelen problemleri kurulan kalite kontrol çember takımlarının yaptığı toplantılarda uyguladığı beyin fırtınası tekniğine göre aldığı kararlar çerçevesinde çözmeyi ana prensip edinmiş karşılıklı sevgi ve saygı,birbirine değer verip görüş ve önerilerini değerlendiren yönetim ve toplam 500'ü aşkın teknik eleman, formen,kalite personeli ve diğer çalışanlarıyla birlikte kalite meşalesini her zaman daha yükseğe çıkarmayı birinci amaç ve ana hedef olarak belirlemiştir. Firmamızda işçi sağlığı üretimin her aşamasında titizlikle kontrol edilmekte ve gerekenler büyük bir dikatle yerine getirilmektedir.

 Tüsan Yapı Sanayii A.Ş yurtiçi ve yurtdışı özel ve kamu sektöründe bugüne kadar taahhüt etmiş olduğu her türlü alt yapı ve üst yapı işlerini taahhütlerde belirtilen şartlara uygun olarak başarı ile tamamlayarak, sözleşmelerinde belirtilen sürelerde teslim etmiştir. Ayrıca, sözleşme süreleri henüz sona ermemiş olan taahhüt konusu işlerimizdeki çalışmalarımız da, sözleşme şartları çerçevesinde başarı ile devam etmektedir.

Devamını Oku Gizle