ÜLKEM İNŞAAT MADENCİLİK VE ELEKTRONİK A. Ş

Üretim / Endüstriyel Ürünler, Elektrik & Elektronik, Elektronik Güvenlik Sistemleri, İnşaat, Mağazacılık (Ticaret)

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1974

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 75-99

Mavi Yaka : 75-99

Web Site

www.ulkem.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

1975 yılından kurulan Ülkem Grup, müşteri memnuniyetini temel alarak evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı ve faaliyet gösterdiği sektörlerde güvenilirlik, kalite ve devamlılık alanlarında öncü firma olmayı amaçlamaktadır.

Video kamera sistemlerinde SONY, termal kamera ve görüntüleme sistemlerinde FLIR, lazer ve IR dedektör sistemlerindeOPTEX, endüstriyel anahtarlarda EXTREME NETWORKS ve LANTECH, video güvenlik yönetimi yazılımlarında MILESTONEgibi sektördeki büyük oyuncuların distribütörlüğünü üstlenerek kalite odaklı projeler üretebilmek adına gereken tüm bileşenleri bünyesinde toplamıştır.

Yanı sıra tahribatsız görsel muayene cihazlarında GE, GSM veri kurtarma sistemlerinde CELLEBRITE, kriptolu haberleşme ve biometrik okuyucularda SAGEM, Display çözümlerinde NEC, Robot Teknolojilerinde iRobot gibi dünyanın önde gelen markalarının Türkiye’deki Katma Değerli Distribütörü olarak çalışmaktadır.

Teknoloji sektörünün yanı sıra Ülkem Grup bünyesinde Madencilik, İnşaat, Uluslararası Ticaret, e-ticaret, Savunma Sanayi gibi farklı dikey sektörlerde faaliyet gösteren firmalarla 40 yıla yaklaşan tecrübe ve bilgi birikimi ile faaliyet göstermektedir.