ULUDAĞ OTO GAZ PET.ÜR.MÜ.Hİ.TA.İN.TA.OTO.T.G.Ü.P.S.VE T.LT.Ş

Otomotiv

Adres

Doğuyaka Mahallesi Gazi Bulvarı Çevreyolu Orman Fidanlığı Karşısı

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.uludaggroup.com

Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.30 - 18.00

Cumartesi: 08.30 - 18.00

Kuruluş Yılı

1997

Hakkımızda

Uludağ Group 1997 yılında Antalya’da Otogaz Dönüşüm Sistemleri üzerine çalışmaya başlamış olup zaman içerisinde Antalya’nın en büyük LPG ve Oto Servisi olmayı başarmıştır.

Kurulduğu yıldan bugüne hep çok çalışan genç kadrosuyla teknolojiyi takipte kalmış ve kullanmıştır. Yeni fikirlere oldukça önem veren ve genç beyinlerin görüşlerine açık olan yönetim anlayışı dünya markalarını Türkiye’de tanıtmamıza olanak sağlamıştır. Yurt dışı iş ortaklarıyla beraber her sene rutin olarak toplantılar gerçekleştirip yeni ürünler piyasaya sunma konusunda çalışmalarımız devam etmektedir.

Küçük bir atelye ile başlayan bu büyük yolculuk hızla devam etmekte olup kendini geliştirmektedir. Artık bir şirketler grubu olan Uludağ Group ulusal ve uluslararası bazda sektörde bir numara olmayı hedeflemiş ve bu çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Sadece otomotiv sektörü olarak değil teknolojinin her alanındaki yeniliklere açık bir vizyona sahiptir. Araç performansı, otogaz dönüşüm sistemleri, ahşap teknolojileri, doğal kozmetik ürünleri gibi sektörlerde hali hazırda hizmet vermekte olup grup şirketlerimizi büyütmekteyiz.