Sosyal ve Yan Haklar

  • -

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

HakkımızdaULUS METAL

 

Ulus Metal 1958 yılında gaz ocakları ve benzeri ürünlerin imalatı ve satışı için kurulmuş, 1970 yılından beri 2000 m² kapalı alanda gün geçtikçe artan makine ve iş hacmi ile sac pres sektöründe faaliyetini sürdürmektedir. Ağırlıklı olarak otomotiv sektöründe olmak üzere birçok sektörde direkt ana firmalara hizmet vermekteyiz.

Parça üretiminin yanısıra, üretilen parçalara ait kalıpların tasarımı ve imalatı da kalıphanemizde yapılmaktadır. CAD/CAM (Mastercam, Ezcam) programları kullanılarak tasarımı yapılan kalıplar CNC tezgahlarda işlenmektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimize bugün faal olarak hizmet etmekte olduğumuz 400’den fazla parçanın kalıplarının tamamı firmamız bünyesindeki kalıphanede üretilmiştir.

Kalıp tasarım ve imalatındaki gücümüz ana firmaların projelerine tasarım aşamasında katılım şansını vermektedir. Geniş üretim kapasitesi ve kısa zamanda istenilen miktarda parça üretebilmemiz tercih edilen firma olmamızı sağlamaktadır. Bugün yetişmiş teknik kadromuz, yatırımlarımız,en önemlisi müşteri odaklı şirket kültürümüz ile ağırlığımızı ihracat ve ana üretici firmalara yönelterek büyümemizi devam ettirmeyi hedeflemekteyiz.

Firmamız SGS Yarsley firmasından ISO 9001:2000 kalite sistem belgesine sahiptir.