UMUR BASIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Diğer

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1988

Adres

Dudullu OSB Mah. 2. Cad. No. 5 Ümraniye

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 450-549

Mavi Yaka : 450-549

Web Site

www.umur.com.tr

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Yemek Kartı
  • Yemekhane
  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Hakkımızda

1988 yılından bu yana basım sektöründe yaşanan tüm gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri takip eden yatırımlarımız ile entegre tesisimizde müşterilerimize hizmet veriyor, sektörümüzün gelişmesine katkıda bulunuyoruz. İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan toplam 120.000 metrekare üretim, hizmet ve depolama alanına sahip modern tesisimizde, çeyrek asrı aşan bilgi birikimimiz ve deneyimli kadromuzla kağıda değer katıyoruz. Sürekli form ürünlerinden ofset ürünlere, medikal kağıtlardan rulo ürünlere, zarflardan promosyon ürünlerine, etiketten ambalaja basım sektörünün her alanında faaliyet gösteriyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyoruz. 
 
BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLERİMİZ…
 
Kurulduğumuz günden bu yana gösterdiğimiz gelişimde bize her zaman rehberlik eden değerlerimiz sayesinde UMUR, başarıyı tesadüf olmaktan çıkartmış ve sürekli kılmanın altyapısını oluşturmuştur.
 
Bu işin uzmanıyız 
29 yıldır sektördeki uzmanlığımızı her yıl yeni yapılan yatırımlarda daha da güçlendiriyoruz. Faaliyette bulunduğumuz alanların gelişimine öncülük ederek büyümeyi bir misyon olarak görüyoruz. Sektöre katkı sağlayacak projeler üretiyoruz.
 
Müşterilerimizin Güvenilir Çözüm Ortağıyız 
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayıp beklentilerini de aşan çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizle kurduğumuz etkin iletişimi, işimizin doğal bir parçası olarak görüyoruz. İş etiği ilkelerine bağlılığımızla müşterilerimizde ve çalışanlarımızda yarattığımız güven en önemli varlığımız. Şeffaf bir çalışma ve yönetim anlayışının asla taviz verilmeyecek bir değer olduğuna inanıyoruz.
 
Yenilikçi ve Mükemmeliyetçiyiz 
Mükemmele giden yolun, hizmet süreçlerimizin her aşamasında kaliteye odaklanmaktan geçtiğini bilerek çalışıyoruz. Yeniliklere sürekli açık ve öğrenen bir organizasyon olmanın gereklerini yerine getirmeyi bir ilke olarak benimsiyoruz. Ürün ve hizmet çeşitliliğinin sağladığı sinerjiden faydalanarak değer yaratıyoruz.
 
Sürekliliğe Önem Veriyoruz
29 yıllık güveni daha da ileriye taşıyacak şekilde, müşterilerimize kısa vadeli değil uzun süreli hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Paydaşlarla ilişkilerde ve yatırımlarda sürekliliği olan adımlar atmanın kalıcı değerler yaratacağına inanıyoruz.
 
Sorumluluklarımızın Bilincindeyiz
Çevreye ve topluma karşı sorumluluklarımızın bilincinde hareket ediyoruz. İnsan sağlığına değer veriyoruz.