Universal Yazılım A.Ş.

Bilişim, Yazılım, Bilişim Danışmanlığı, Coğrafi Bilgi Sistemleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1992

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 200-249

Web Site

http://www.uni-yaz.com/

Adres

-

Hakkımızda

Universal Bilgi Teknolojileri

Universal Bilgi Teknolojileri, 1992 yılında İstanbul`da kuruldu.
Kurulduğu günden bu yana kentlerin yönetimine ve belediyelere yönelik projeler hazırlamakta ve faaliyet göstermektedir. Bugün itibarı ile bir çok yerel yönetime hizmet veren kuruluşumuz bu hizmeti, alanlarında eğitimli, uzman kadrosu ile sağlamaktadır. Universal, satış ve satış sonrası destek faaliyetlerini tamamen kendi personeli ile gerçekleştirmekte ve müşteri ile aracısız iletişim kurmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne portföyünde yer alan müşteri sayısının artması ve müşterilerinin profili Universal’i, faaliyet gösterdiği alanda önemli bir konuma getirmiştir. Firmamızın çalışma prensipleri belediyelere müşteri olarak değil, iş ortağı olarak yaklaşma anlayışı taşımaktadır. Her zaman ‘Yerinden Destek’ ilkesi ile hareket eden Universal, uzman kadrosu ve yenilikçi vizyonu ile sektörünün önde gelen firması olarak faaliyetlerine devam edecektir.

 

Universal Felsefesi; “Kesintisiz Yönetim”

Veriye, teknolojinin sağladığı olanaklarla her yerden erişimini ve bu teknolojileri kullanarak işlemini yapmayı ifade eder. Verinin üretiminden sunumuna kadar geçen tüm döngü içerisinde kullanıcı ara yüzleri ne olursa olsun aynı veriye yetkileri dahillinde ve de ihtiyaç duyulduğunda erişebilmeliyiz.

Aynı şekilde şehri bir bütün olarak ele alıp, şehrin altındaki ve üstündeki tüm varlıkları ortak bir döngüde değerlendirerek ihtiyaç duyulan her yerde sunmayı ve işlem yapmayı sağlayacak teknolojiler ve yazılımlar üretmeyi hedeflemekteyiz.

UNİVERSAL AİLESİ

Şirketimizde insan kaynakları planlamasıyla belirlenen gereksinimler doğrultusunda deneyimli ve deneyimsiz elemanlar alıyoruz.

Adaylar, İnsan Kaynakları Grubu yöneticileri ile eleman gereksinimi olan birim yetkilisi veya ilgili yöneticilerimizin katıldığı görüşmelere davet edilir. Başarılı olanlar yapılan değerlendirmelerin ardından Universal Ailesi’ne katılır.

NASIL ELEMAN ALIYORUZ ?

Nitelikli eleman yetiştiren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, şirketimizi en iyi şekilde temsil edecek kültürel birikime sahip, insan ilişkileri iyi, katılımcı, yaratıcı ve dinamikseniz, kendinize güveniniz tam, hırslı, dürüst, çalışkan ve özenli iseniz, süreçleri izliyor ve sorumluluk alabiliyorsanız, başarma isteğine sahipseniz, performansınızı en üst düzeyde tutabiliyorsanız, tam aradığımız adaysınız.