Ural & Karya Uluslararası Hizmetler

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Sosyal ve Yan Haklar

  • Prim

Adres

-

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Web Site

http://www.karya.net

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.30

Cumartesi: 10.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1994

Hakkımızda

Bizi hayata bağlayan geleceğimizi şekillendiren hayallerimiz ve hayallerimiz doğrultusunda attığımız adımlarımız. Attığımız her yeni adımda, cesurca aldığımız her yeni kararda ailemizin, sevdiklerimizin yanımızda olmasını istediğimiz kadar, buna giden yolda  rehberlik edecek kişilere de  güvenmek isteriz.

 


Eğitim her zaman insan hayatındaki en önemli mihenk taşı, geleceğine attığı ilk adım, hayallerini inşaa ederken attığı temeldir. Bu nedenledir ki ne kadar sağlam bir eğitim alırsanız, o kadar doğru adımlar atarsınız. Hayatınızı planlarken atacağınız bu adımlar sizi çok daha iyi yerlere taşıyabileceği gibi, kariyerinizde kazanımlar sağlamanızı, vizyonunuzu geliştirmenizi ve zorlukları daha kolay aşmanızı sağlar.Bu eğitimi yurtiçinde gerçekleştirebileceğiniz gibi sizi asıl geliştirecek ve bir “dünya insanı” yapacak şey yurtdışı eğitimidir.


1994’ten bu yana, Ankara’nın ilk kurulan yurt dışı eğitim firması olarak Karya International, Türk gençlerine ve aslında yurtdışı eğitim ihtiyacı olan her bireye hedeflerine giden yolda profesyonel eğitim danışmanlığı yapmakta, kaliteli hizmet anlayışıyla öğrencilerinin okul seçiminden, yurtdışına çıkışına kadar değil, eğitimini tamamlayıp ülkemize dönene kadar her aşamasında yanında olmaktadır.


Yurt dışında bulunan en iyi, en seçkin okullarla birlikte yürttüğü çalışmaları ile öğrencilerine en kaliteli eğitim seçeneklerini sunan Karya’nın en farklı yanı, sunduğu GÜVEN’dir.. Yürüttüğü tüm programlarında öğrencilerinin 100% memnuniyetini hep ön planda tutan Karya International, yıllardan verdiği tecrübesiyle bugüne kadar onbinlerce öğrencinin yurt dışında, dünya standartlarında eğitim almasını sağlamıştır.
Sizin de güven’iniz için buradayız ve burada olmaya da devam edeceğiz. Gelin sizi de mutlu müşterilerimizin arasına katalım ve hayallerinize ortak olalım.


Bize her türlü eğitim konularında çekinmeden danışabilir, fikir, fiyat, broşür vb. tüm hizmetlerimizden 100% ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Üstelik Türkiye’nin neresinde olursanız olun farketmez.