VegaGrup Yazılım Ltd. Şti.

Yazılım

Adres

-

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.vegayazilim.com.tr

Çalışma Saatleri

-

Kuruluş Yılı

1988

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

HakkımızdaVegaGrup Yazılım Ltd. Şti.
1988 Ankara’da kurulan Vega Yazılım 30 yılın bilgi deneyiminde, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belge güvencesi ile müşterisinin istek ve amaçlarına uygun mal ve hizmet sunan IT sektörünün lider firmalarından biridir.
VİZYONUMUZ
Ulusal sınırlar içerisinde ticari endişeyi ön planda tutmayan güvenilir bir kuruluş olarak, bu anlayışımızın uluslar arası pazarda da kabul görmesini sağlamak, Türkiye’ nin en büyük yerli yazılım evi ihracatçısı olmak.

KURUMSAL FELSEFE     

ISO 9001:2000 sistemi altında oluşturduğu genel kalite planına bağlı olarak yapılacak işin niteliğine “en uygun”  yazılımı üreten Vega Yazılım, hizmet anlayışında da kaliteden ödün vermeden müşteri istekleri doğrultusunda hizmetlerini devamlı iyileştirerek, kullanıcılarına maksimum destek ve kazanç sağlamayı felsefe edinmiştir. Bu amaçla 12 Bölge ANA DAĞITICI’ sına bağlı çalışan 290 Çözüm Ortaklığında oluşturduğu dinamik uzman kadrosu ile yurt geneli 81 ilde felsefesinin arkasında durmaktadır. 

Perakende çözümler ile sektöre girmesine rağmen bugün ürettiği özel iş modelleri ile KOBİ işletmelerinin, sanayicinin, büyük kurumsal firmaların yanında yer alarak iş yapılarına uygun yazılımlar geliştirmiş ve 65,000 kullanıcıya hizmet götürerek geniş bir ağ oluşturmuştur.

Görsel mükemmelliğe ulaştığı VEGAWIN ve VEGASMART ürün grubunda görselliğin yanı sıra, işletmelerin Finans- Stok –Muhasebe Yönetimlerini etkin kılan, Üretim Kaynak Planlama ve Kontrolünü, Lojistik, Pazarlama, Kalite Kontrol Faaliyetlerini Yönlendiren iş tasarımlarıyla kullanıcılarına katma değer sağlamaktadır.

Yazıcı tasarım modülleri sayesinde esnek ve görsel yazıcı çıktıları ile kullanıcıya alternatifler sunarak, esnek raporlama ve analizleri ile iş yöneticilerine zaman yönetiminde ve iş stratejilerinde destek sağlayarak, yerel ağ ve İnternet üzerinden kablosuz kullanıma açık sistem sayesinde iş yöneticilerine sınırsız bir çalışma sahası oluşturularak ön koşul olarak benimsenen müşteri memnuniyetlerine ulaşılmıştır.

Hedefimiz iç ve dış pazarda müşterinin güncel yaşamında karşılaşabileceği sıkıntıları çözümlerimiz ile eriten ve  yarınlarını  verebilen bir dünya markası  olmaktır.