Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş.

Elektrik & Elektronik, Aydınlatma, Elektrik - Elektronik Malzemeleri, Hizmet, Mühendislik Hizmetleri

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1994

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.vekmar.com.tr

Adres

-

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Lojman
  • Araba
  • Yemekhane
  • Prim
  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri

HakkımızdaVekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş., kurulduğu 1994 yılından itibaren enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Müteahhitlik, mühendislik, tasarım, projelendirme, pano imalatı alanlarında hizmet vermektedir.

Dünya enerji sektörünün önde gelen, geniş ve kaliteli ürün gamına sahip firmalarından başta ABB, Schneider Electric, Philips olmak üzere alanında lider global ve ulusal firmaların distribütörlüğünü, uygulama partnerliğini yürütmekte ve projelerde işbirliğini sürdürmektedir.

Marmara ve Ege Bölgesi lojistik üsleri ile sektörünün en modern yönetim merkezine sahip, Vekmar Elektrik Sistemleri’nin genel merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Uzman kadrosu ile devreye alma, test etme, eğitim ve bakım operasyonlarını da gerçekleştirmektedir.

Orta gerilim sistemleri, aydınlatma, endüstriyel tesislerde enerji dağıtımı ve kontrolü, exproof motor uygulamaları konularında da ürün temini ve mühendislik alanlarında  lider konumda olan Vekmar Elektrik Sistemleri, bugün 50 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat potansiyeli ile dünyaya hizmet vermektedir.

Sektördeki fırsatları değerlendirerek iş ortaklarımıza, müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma değer yaratmayı amaçlıyoruz. Hedefimize sürekli gelişme anlayışı içinde inovasyon, ekip çalışması, etik değerlerimize bağlılık ilkemizin ışığında ilerleyeceğimize inanıyoruz. 

Vekmar Elektrik Sistemleri Yatırım ve Ticaret A.Ş.