VEZİRKÖPRÜ ORMAN ÜRÜN. VE KAĞIT SAN. A.Ş.

Orman Ürünleri, Ağaç - Kereste, Kağıt ve Selüloz Sanayi

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 16.00

Cumartesi: 08.00 - 16.00

Kuruluş Yılı

1995

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 75-99

Mavi Yaka : 350-449

Web Site

http://www.peliparke.com/

Adres

-

Hakkımızda

Peli markalı laminat parkelerinde üretilmekte olduğu Vezirköprü Orman Ürünleri ve Kağıt Sanayi A.Ş. Türkiye’nin ve dünyanın sayılı orman entegre tesislerinden biridir.

Merkezi İstanbul’da bulunan Turanlar Grup tarafından 1995 yılında özelleştirme yolu ile satın alınan tesis bugün dünyanın 7 kıtasına ihracat yaparak Karadenizin gururu olmuştur.

MDF, laminat parke, yonga levha (sunta), kontrplak, kereste gibi ana ürünler, emprenye, lake boya gibi yardımcı tesisler, formaldehit ve tutkal gibi ana hammadde tesisleri bünyesinde bulunduran Vezirköprü Orman Ürünleri ve Kağıt Sanayi aynı zamanda Turanlar Grup’un kağıt sektöründe ki yatırımına da ev sahipliği yapmaktadır.

Başta çay ve kahve filtre kağıdı gibi özel amaçlı kağıtlar üreten tesisin benzerlerinin sayısı dünyada bir elin parmağını geçmez.

Yaptığı her üründe farklı olmayı, yapılamayanı hedefleyen 60 yılı aşkın faaliyette olan 1.500’ün üzerinde çalışanı olan büyük bir grubun;

Oldukça genç ama eğitimli ve donanımlı, dinamik, modern ve ne istediğini bilen bir takımın üyesi,

Global bir marka olma yolunda hızla ilerleyen Peli Parkenin üreticisi Vezirköprü Orman Ürünlerinin bir parçası olmak istiyorsanız,

Ailenizle veya yalnız yaşayabileceğiniz lojmanlarımızda ikamet edip, boş vakitlerinizde spor tesislerimizde spor yapabilir, sosyal tesislerimizde sosyalleşebilir ve bizimle çalışabilirsiniz.