Viscol Petro Kimya San. ve Tic. A.Ş.

Petrol ve Ürünleri

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.30

Kuruluş Yılı

1990

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.viscol.com

Adres

-

HakkımızdaViscol Petro Kimya San. ve Tic. A.Ş.

    1990 yılından bu yana madeni yağ üretimi ve pazarlama konusunda faaliyet göstermekte olan Viscol Petro Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. sektörde uzun yıllar çalışarak deneyim kazanmış eğitimli ve uzman kadrosu ile sanayinin ihtiyaç duyabileceği her türlü madeni yağ ve bakım kimyasalı ürününü en son performans kriterlerine göre üretmektedir.

    İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesinde kurulu tesisimiz, tamamı paslanmaz çelik üretim tesisi ve tam otomatik dolum hatları ile yılda 20.000 ton üretim ve dolum kapasitesine sahiptir.

    Ayrıca firmamız, Italyan Viscol S.p.A.’nın Türkiye’deki tek distribütörü olup özellikle greste Avrupa’da kendini ispatlamış “Signal” markası altında pazarlanan özel ürün gruplarını ithal ederek piyasa sunmaktadır.

    Kaliteli ve çok çeşitli ürünlerle, sürekli iyileştirme ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiş olan şirketimiz ISO 9001 Kalite Yönetim, ISO 14001 Çevre Yönetim ve ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi belgelerine sahiptir.

    Firmamızın ana hedefi verimli, ekonomik ve güvenilir ürünlerle müşteri beklenti ve taleplerini en kısa sürede sağlamaktır. Bütün şehirlerdeki müşterilerimize doğrudan hizmet verebildiğimiz gibi ürünlerimiz ayrıca bayilerimiz kanalı ile de Türkiye’nin pek çok bölgesine kolaylıkla ulaşmaktadır. Bunların yanı sıra şirketimiz madeni yağ ürünleri ile ilgili her türlü teknik servis ve danışmanlık hizmeti de vermektedir.