VLE Elektronik A.Ş.

Otomotiv

Sosyal ve Yan Haklar

  • Servis
  • Bayram Yardımı
  • Yemekhane
  • Erzak Yardımı
  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2012

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.vleelectronics.com

Adres

-

Hakkımızda

2011 yılında Bayraktarlar Holding bünyesine geçen Odelo Led, otomotiv aydınlatma sektörüne özel Led ve elektronik parçalar üretmektedir. Tüm ürünler müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştirilmektedir. Bayraktarlar Holding bu satın alma ile elde etmiş olduğu bilgi ve tecrübeyi Türkiye’ye aktarmak ve bir otomotiv elektroniği üretim merkezi oluşturmak hedefi ile VLE Elektronik Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş.’yi 2012 yılında kurmuştur. 

VLE ileri teknolojiye sahip üretim hatları ile otomotiv sanayinin üst segment müşterilerine özel tasarımlanmış elektronik kart üretimi gerçekleştirme yeteneğine sahiptir. Yüksek kapasiteli üretimleri, %100 kalite kontrol uygulayarak dış kaynak kullanmaksızın kendi bünyesinde gerçekleştirme gücüne sahiptir. 

VLE Elektronik müşteri ihtiyacına göre, gerek tasarımdan, lojistiğe uzanan anahtar teslim projelerde, gerekse seçilmiş süreçlerde esnek hizmet sunabilecek bir yapı hedefleyerek, farklı ihtiyaçlara göre, farklı projeler için, farklı profillerdeki müşterilere hizmet vermesine olanak sağlayacak bir yapıya ulaşmak üzere kendini geliştirmektedir.