Yaz Bilgi Sistemleri ve Tic.A.Ş.

Bilişim, Yazılım, Bilişim Danışmanlığı, Finans - Ekonomi, Bankacılık

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemek Kartı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

1992

Çalışan Sayısı

-

Web Site

www.yaz.com.tr

Adres

-

HakkımızdaYAZ Bilgi Sistemleri 

Yaz Bilgi Sistemleri 1992 yılında kurulmuş ve bu tarihten itibaren temel bankacılık yazılımı geliştirme, kurulum ve destek faaliyetlerini sürdürmekte olan bir teknoloji şirketidir.
 
Şirket 1992 yılında ilk sürüm olarak kendi geliştirdiği bankacılık paketini başta Türkiye olmak üzere Azerbaycan ve çevre ülkelerde 30’dan fazla Bankaya başarı ile kurmuş ve bu bankalara destek ve ek geliştirme hizmetlerini sağlamıştır. Bugün itibarı ile müşterilerine temel bankacılık yazılımı destek hizmetini vermeye devam etmektedir.
 
Ürünlerinde üst düzey kalite ve güvenilirliği sağlamak için kendi uygulama geliştirme metodolojisi ve standartlarını oluşturan YAZ, finans sektörü başta olmak üzere kamu ve özel sektöre yönelik anahtar teslim projeleri ile faaliyetlerini Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde sürdürmektedir. Ürün geliştirme araçları olarak Oracle, SQL, Java, VB, EJB, XML, JSP, ASP, .Net gibi teknolojileri kullanmaktadır.
 
Ortalama 90 personel istihdam edilen şirkette, personel ağırlıklı olarak Üniversitelerin Bilgisayar, Matematik, Endüstri, İşletme Bölümlerinde Yazılım, Teknoloji ve Finans disiplinlerine yönelik Lisans ve Yüksek Lisans eğitimi almış uzmanlardan oluşmaktadır.

Vizyonumuz
Mevcut ve potansiyel müşterilerimizin iş ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayarak; sunduğumuz ürün ve hizmetler ile Bilişim Teknolojileri firmaları arasındaki yerimizi sağlamlaştırmak ve çalışanlarımıza, müşterilerimize ve şirketimize kattığı değeri sürekli arttırmak.
 
Misyonumuz
Yurtiçindeki ve yurtdışındaki müşterilerimize yazılım geliştirme ve katma değerli çözüm hizmetleri sunmak, seçkin çalışanlarımızla iş mükemmeliyetini hedefleyerek; müşterilerimizin projelerinde zaman, içerik, kalite ve bütçe hedeflerini yakalayabilmelerini sağlamak.
 
ARGE yatırımları ile teknolojik gelişmeleri ürünlerimize yansıtmak ve yeni teknolojileri ile yeni ürünler/pazarlar yaratmak, Güvenilir, çözüm sağlayıcı, kendisini sürekli geliştiren, daha iyi hizmet, daha mutlu müşteri, daha mutlu çalışan felsefesini benimseyen bir organizasyon oluşturmak.
 
Hazır Ürünlerimiz
SAB–AT
E-Haciz
E-Defter 
marBASII 
İnternet Bankacılığı
Telefon Bankacılığı 
Mobil Bankacılık
Hukuk Takip Sistemi
Varlık Yönetim Sistemi 
Denetim Yönetim Sistemi
Exus EFS-CR Tahsilat Yönetimi
Ödeme Yönetim Sistemi
İnsan Kaynakları Portalı