YDS Academy Yabancı Dil Okulları

Eğitim

Sosyal ve Yan Haklar

  • Kaza Sigortası
  • Tam Gün Sağlık Hizmetleri

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 17.00

Kuruluş Yılı

2005

Çalışan Sayısı

-

Web Site

-

Adres

-

Hakkımızda

2005 yılında yabancı dil eğitimine modern ve dinamik bir bakış açısı getirmek amacıyla kurulan YDS Academy Yabancı Dil Okulları, İstanbul-Kadıköy,İstanbul-Bakırköy, Ankara, İzmir, Bursa, Balıkesir, Eskişehir, Adana,Mersin, Çanakkale, Manisa ve Edremitte olmak üzere toplam 14 şubesiyle  her yaş grubuna, teknolojik sınıflarda, uluslararası sertifikalara sahip öğretmenlerle, Oxford Quality standartlarında dil eğitimi vermekteyiz.
Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin yanı sıra yetişkin öğrencilere de çok çeşitli amaçlara uygun eğitimler sunmaktayız. Genel amaçlı yabancı dil programlarımızın dışında ulusal ve uluslararası dil sınavlarına hazırlık eğitimlerimiz, iş dünyasına yönelik sunduğumuz çözümler, dijital eğitim modellerimiz, yurt dışı eğitim hizmetlerimiz ve yabancı dil kamplarımız bir bütün olarak yabancı dil eğitiminin tüm alanlarını kapsamaktadır.
Kaliteli eğitimi herkes için erişilebilir kılmak ve oluşturduğumuz kalite modelimiz doğrultusunda sunduğumuz yabancı dil eğitim hizmetlerimizi kısa süreçte ülkemizin değişik bölgelerinde yaygınlaştırmak YDS Academy olarak birincil önceliğimizdir