Yenikan Yazılım Danışmanlık Ve Eğitim Hizmetleri San. Tic. Ltd.Şti.

Bilişim, Yazılım, Bilişim Danışmanlığı, Danışmanlık, Eğitim

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yiyecek Yardımı

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.30

Cumartesi: 09.00 - 12.30

Kuruluş Yılı

2004

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 1-24

Web Site

www.yenikan.com.tr

Adres

-

Hakkımızda

2004 yılında ASTECH Bilgisayar Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri firması adıyla Ahmet SOYER tarafından kurulumuştur. 2008 yılına gelindiğinde gelişen müşteri istekleri karşısında mevcut müşterilerine daha iyi ve daha fazla kurumsal hizmetler verebilmek ve müşterilerinin ihtiyacı olan sektörel yazılımlar ile çözümler sunmak için kadrosunu ve çalışma kapasitesini arttırarak Yenikan Yazılım Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

YENİKAN olarak yazılım konularında müşterilerine , meslek etiğile temellendirilip deneyim ve tecrübeyle şekillenmiş yaratıcı ve iddialı çözümler sunmayı varoluş sebebimiz olarak görmekteyiz. Nitelikli, konusunda uzman ve sertifikalı personel istihdamıyla müşteri ihtiyaçlarına odaklı çalışma disiplini çerçevesinde, yazılım tekniklerinde yüksek kalite, performans, profesyonellikten ödün vermeden müşterimizin ihtiyaç ve taleplerine en uygun çözümler sunmak başlıca amacımızdır. Bir yazılım ürününün sadece projelendirilmesi, analizi, yazılması ve satışından ibaret olmadığını bilen YENİKAN satış sonrası hizmetleri konusundaki kalitesini tescillendirmek için İSO-9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri ve İSO-10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemleri belgelerini 2013 yılında almaya hak kazanmıştır.

İş ortaklarımızdan LOGO yazılım ile 2004 yılından beri yaptığımız çalışmalarımızdan dolayı 2011 yılında Marmara Bölge ‘En iyi bayi 3.lük ’ ödülünün de sahibidir. 

Yenikan Yazılım Danışmanlık Ve Eğitim Hizmetleri San. Tic. Ltd.Şti. İş İlanları

(1 iş ilanı)