Yönnet Bilişim Yazılım

Bilişim, Yazılım, Elektrik & Elektronik, Otomasyon

Sosyal ve Yan Haklar

  • Yemekhane

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

2008

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 1-24

Web Site

www.interra.com.tr

Adres

CUMHURİYET MAH.KARTAL CAD.SİMKAN PLAZA.NO:95/1 KARTAL/İSTANBUL

Hakkımızda

INTERRA...

Araştırma , geliştirme ile fark yaratan ürünler... 

Interra, otomasyon alanında deneyimli Ar&Ge ekipleriyle hem yazılım hem donanım geliştiren bir firmadır. Her ürününde öncelikle yüksek kalite standartlarını hedefleyerek en kaliteli komponentleri kullanmaktadır. Bu vizyon ile Interra öncelikli lokal ve çevre pazarlarda lider konumunda küresel alanda ise önemli oyunculardan biridir.

Her Interra ürünü eşsiz olması için tasarlanmıştır. Ürün paletinde yer alan ürünlerin hiçbiri sıradan değildir. Detaylarında onu eşsiz yapacak özellikler barındırmaktadır. Interra'nın temel felsefesi budur. Dokunmatik paneller, iswitch, combo vs. ürünleri parametrelerinde, tasarımında ve dizaynında büyük tecrübelerin harmanlandığı büyük bir çalışmadır.

Tamamlayıcı ürünler...

Interra ürettiği ürünler ile en ihtiyaç duyulan çözümleri tamamlamış durumdadır. Rezidans veya ticari bina olsun farketmez, Interra ile en optimal çözümü sunabilirsiniz.

İş Ortaklığı

Bayilik

Oem iş ortaklı

Etik kurallar ile belirlenmiş bayi anlayışımız Interra markasını giderek genişleyen bir coğrafyada ortak bulan bir marka haline getirmiştir. İki sene önce başladığımız küresel alana açılma politikamız neticesinde şu an 32 ülkede partnerliğimiz bulunmaktadır. Bunlar distribütörlük, entegratör için satış bayiliği, proje bazlı ortaklıklar ve OEM iş birlikleri şeklinde pazara ve ihtiyaca göre şekillenmektedir.