Yörsan Gıda Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş.

Süt ve Süt Ürünleri

Genel Bilgiler

Yörsan’ın temelleri 1964 yılında Yörükler Gıda Limited Şirketi’nin kurulması ile atıldı. 1979 yılında Susurluk’ta bir mandıranın alımıyla beraber 1984’te inşa edilen süt ürünleri fabrikasının faaliyete geçmesiyle, Yörsan A.Ş kuruldu. Yörsan’ın, 1984’te Türkiye’nin ilk beyaz peynir fabrikasının kurulması ile devam eden gelenekten geleceğe uzanan başarılı faaliyetleri devam etti. 2014 yılında ise Yörsan, The Abraaj Group bünyesine katıldı.

Yörsan, süt ve süt ürünleri kategorisinde 200’e yakın çeşidiyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Geleneksel peynir çeşitlerini sevenler ve yöresel tatlardan vazgeçemeyenler için geliştirdiği ürünlerle tüketicileri buluşturan Yörsan, 1996’dan bu yana Türkiye’nin dört bir yanındaki güçlü satış ağıyla lezzet tutkunlarına ulaşmaktadır. Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra, peynir sektöründe ürün bazında en çok çeşide sahip olan firma unvanını elinde bulunduran Yörsan, aynı zamanda tüketicilerin büyük beğenisini kazanan Türkiye’nin ilk kaymaklı tava yoğurdunu ve ev yoğurdunu satışa sunan ilk marka olma özelliğini taşımaktadır.

Ticari geleneği 1908 yılına dayanan Yörsan, kurulduğu günden bugüne, sağlıklı ve hijyenik üretim koşullarıyla tüketicilerine kaliteli ve lezzetli ürünler sunmayı ilke edinmiştir. Türkiye’de üretilen süt ve süt ürünleri geleneğinin sürekliliğini sağlamak, dünyaya tanıtmak ve sahip olunan bu kültür mirasına sahip çıkmak Yörsan’ın başlıca şirket politikası ve misyonudur.

Yörsan, yurt içindeki pazar payının yanı sıra, yurtdışına da büyük çapta ihracat gerçekleştirmektedir. Dünya markası olmayı hedefleyen Yörsan, süt ve süt ürünleri sektöründe Amerika, Japonya, Kuzey Kıbrıs ve orta doğudaki birçok ülke de dahil olmak üzere 20’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 07.30 - 16.30

İstanbul Ofisimizin mesai saatleridir. Ofisimiz Avrupa Yakası, Batışehir Sitesi K1 Ofis Blok'tadır.

KURULUŞ YILI

1964

WEB SİTESİ

Yörsan Gıda Mamülleri San. Ve Tic. A.Ş. İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.