Genel Bilgiler

Yönettiğimiz 100'den fazla satınalma kategorisinde sahibi olduğumuz derin sektörel uzmanlık ve satınalma teknoloji çözümleri ile müşterilerine yenilikçi satınalma çözümleri sunan bir hizmet şirketiyiz.
 
Tutkulu bir ekiple ilkleri başaran, müşteri memnuniyeti için çalışan, yarının şirketi olma vizyonuyla yola çıktık. Yenilikçilik, başarı, tutku ve cesaret değerlerimizle bu yolda ilerliyoruz.
 
“Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini Destekliyorum” teması ile, Ülkem İçin Projesi kapsamında çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz arasında sosyal sorumluluk olgusunu yaygınlaştırarak, toplumsal sorunlara karşı daha katılımcı bir tutum geliştirmeyi benimsiyor ve yerel gelişimi destekleyerek yaşam standardını yükseltecek projeler hayata geçiriyoruz.
 
Sosyal ve Sportif Faaliyetler

Çalışanlarımıza şirketimiz bünyesinde koşu, tenis, outdoor, yelken, okçuluk, basketbol, futbol, voleybol kulüplerine katılım ve ücretsiz spor salonu kullanım olanaklarını sunuyoruz.
 
Ücret ve Yan Haklar
 
Ücret yönetimimizin temelini, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan iş değerlendirme sistemi oluşturmaktadır. İş değerlendirmesi sonucu işlerin kademe aralıklarını belirleyerek ve ücret aralıklarını da bu kademelere göre tespit ediyoruz.
 
Yan haklarımız da pozisyonlara göre özelleşmekle birlikte aşağıdaki şekildedir;
 
-Esnek Çalışma Saatleri ve Uzaktan Çalışma Uygulaması
-Prim
-Özel sağlık sigortası
-Koç Emekli Vakfı
-Cep Telefonu
-Servis / Yakıt Desteği 
-Yemek Kartı
-Esnek Yan Fayda Uygulaması

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 09.00 - 18.00

Esnek ve uzaktan çalışma uygulamalarımız mevcuttur.

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 200 - 249

KURULUŞ YILI

2003

WEB SİTESİ

ZER A.Ş İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.