ZEREN GROUP A.Ş.

Bilişim, İnşaat, Holding / Şirketler Grubu, Mali Müşavirlik - Muhasebe, Açık Hava Reklamcılığı

Adres

LEVENT MAH. LEVENT CAD. NO:19 BEŞİKTAŞ/ İSTANBUL

Sosyal ve Yan Haklar

  • Bayram Yardımı
  • Araba
  • Yemek Kartı
  • Erzak Yardımı
  • Prim
  • Giyim Yardımı
  • Bireysel Emeklilik

Çalışan Sayısı

Beyaz Yaka : 25-49

Mavi Yaka : 100-149

Web Site

http://www.zerengroup.com/

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09.00 - 18.00

Kuruluş Yılı

1973

Hakkımızda

2019 yılında kuruluşunun 46'ncı yıldönümünü kutlayan Zeren Group, 200'ü aşkın çalışanıyla bugün 4 ülkede 7 farklı şehirde faaliyet göstermektedir.

1973 yılında Zeren Serbest ve Yeminli Mali Müşavirlik & Bağımsız Denetim Hizmetleri unvanıyla Mersin'de kurulan Zeren Group'un bünyesinde; Zeren Mali Müşavirlik, Zeren GYO, MYZ Co ve Oji İnşaat şirketleri yer almaktadır. İstanbul, Mersin, Adana, Niğde, Londra, Dubai ve Doha'da ofisleri bulunun Zeren Group, her biri sektöründe lider yerel ve uluslararası ortaklarıyla faaliyet gösterdiği alanlarda katma değer yaratmaktadır. Serbest ve Yeminli Mali Müşavirlik, bağımsız denetim, danışmanlık, inşaat, gayrimenkul, medya, açık hava reklamcılığı ve bilişim sektörlerinde faaliyet gösteren Zeren Group ayrıca, yeme-içme ve turizm alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümeye devam etmektedir.

Zeren Group, içerisinde yer aldığı ve hayata geçirdiği her faaliyetinde müşterisine, çalışanına, topluma, çevreye ve ülkesine katma değer sağlamayı amaçlamaktadır. Müşteri odaklı iş anlayışı ile dürüst, kalıcı ve şeffaf ilişkiler kurarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hizmet vermektedir. Faaliyet gösterdiği alanlarda sektöründe öncü olmayı hedefleyen Zeren Group, Türkiye'de ve dünyada yaşanan gelişmeleri yakından takip eden, kurumsal yönetim anlayışına sahip dinamik ve nitelikli çalışanları ile iş dünyasındaki konumunu hızla yükseltmektedir.

Çalışma Ortamımız

"Your job, our life" mottosuyla ilerleyen Zeren Group ailesi olarak; en önemli kaynağımızın insan kaynağı olduğunun bilincindeyiz. Çalışma arkadaşlarımız için en rahat ve en mutlu olacakları çalışma ortamını yaratmak için çalışmaktayız.

Zeren'den Haberler

Invest in Turkey Forum 2019

Londra'da gerçekleştirilen Invest in Turkey Forum 2019'a bronz sponsor olduk. İş insanı ve bürokrat birçok ismin konuşmacı ve katılımcı olarak yer aldığı etkinlikteki oturumlarda; Türkiye'nin ekonomik görünümü, İngiltere'deki yatırım fırsatları gibi konular ele alındı.

Zeren Group, Mustafa Yiğit Zeren önderliğinde büyüyor

Genç yaşta yönetimini devraldığı Zeren Group'u faaliyet gösterdiği sektörlerde uluslararası bir markaya dönüştüren Mustafa Yiğit Zeren, 2019 yılındaki yeni yatırımlarıyla birlikte yerli ve yabancı iş ortaklıklarıyla marka bilinirliğini artırmayı ve yeme-içme ve turizm alanındaki yeni yatırımlarıyla büyümeyi sürdürmeyi hedeflediklerini belirtti.

Türkiye Marka Ödülleri'nde "Yılın CEO'su" Ödülü

Zeren Group'u faaliyet gösterdiği sektörlerde kısa sürede uluslararası bir markaya dönüştüren Mustafa Yiğit Zeren, 1 Nisan 2019 tarihinde Hilton İstanbul Bomonti'de düzenlenen Türkiye Marka Ödülleri'nde "Yılın CEO'su" ödülüne layık görüldü. #TürkiyeMarkaÖdülleri2019

"Master of Prestige" Kurumsal Eğitimi

Zeren Group ailesi olarak sunucu ve eğitmen Sevinç Satıroğlu'ndan aldığımız Master of Prestige, iletişim, protokol ve kurum eğitimini tamamladık. Tecrübesi ve bilgileriyle bize ilham kaynağı oldu.