GENEL NİTELİKLER

ODTÜ TEKNOKENT YERLEŞKESİNDE TUBİTAK VE KOSGEB DESTEKLİ HASSAS OPTİK ÖLÇME ROBOT OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ GELİŞTİREN ŞİRKETİMİZ YEREL VE GLOBAL ÖLÇEKTE REKABETÇİ TEKNOLOJİLER GELİŞTİRMEKTEDİR.


2B VE 3B ENDÜSTRİYEL FOTOGRAMETRİ VE BİLGİSAYAR GÖRÜSÜ ALANINDA, SÜPER ÇÖZÜNÜLÜRLÜKLÜ PİXEL ALTI  DOĞRULUK VE HASSASİYET  İLE GÖRÜNTÜ İŞLEME  İÇİN GEREKLİ YAZILIM, DONANIM VE HATA DÜZELTME KABİLİYETLERİNE HAKİM BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ  TAKIM ARKADAŞI ARANMAKTADIR.


PARALEL, OPENCV KÜTÜPHANE FONKSİYONALARI  KULLANILARAK  GÖRÜNTÜ İŞLEME VE DOĞRUSAL OLMAYAN OPTİMİZASYON ALANINDA MODELLEME DENEYİMLERİN ANALİZİ VE MÜLAKAT SIRASINDA PRATİK  UYGULAMA İLE DEĞERLENDİRME UYGULANACAKTIR.
MEVCUT DONANIM VE YAZILIM ÇÖZÜMÜ İLE 2B VE 3B ENDÜSTRİYEL FOTOGRAMETRİ VE BİLGİSAYAR GÖRÜSÜ ALANINDA, SÜPER ÇÖZÜNÜLÜRLÜKLÜ PİXEL ALTI  DOĞRULUK VE HASSASİYET  İLE GÖRÜNTÜ İŞLEME  HEDEFİ İÇİN;

VC++ ,  OPENCV, CUDA, TBB (CPU/GPU)  GELİŞTİRİCİ ARAÇLARI İLE BİLGİSAYAR KONTROLLÜ 2D GÖRÜNTÜ  PROJEKSİYON VE ALMA, 2D/3D İŞLEME VE DİSTORSİYON HATA AZALTMA CEBİRSEL MATEMATİK İŞLEMLERİ İLE DENEYİM VE TEORİK EĞİTİM GÖREVİN GEREKLİLİKLERİNİN BAŞINDA GELMEKTEDİR.  


SİSTEM VE YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ MODELLEME  İLE ÇALIŞMA  İŞE YERLEŞTİRME VE KALICI OLMAK İÇİN BAŞARI KRİTERİDİR.


Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri