Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Sen de Al Nalburiye ailesine katılmak ister misin?

Merkez ofisi Karaköy'de bulunan firmamızın Kurumsal Müşteri İlişkileri bölümünde çalışacak takım arkadaşı arıyoruz. Biz Al Nalburiye ekibi olarak hırdavat, nalburiye malzemelerinin yanı sıra birçok sektöre bağlı ürünlerin ticaretini yapmaktayız. Ticaretimizi uzman kadromuz ile güçlü bir ekip olarak çok iyi yaptığımıza inanıyoruz. 

Bu ekibimiz arasında yer alan satış, depo, muhasebe birimlerimizi en iyi şekilde destekleyecek, bizleri yeni firmalara telefon iletişimleri ile tanıtabilecek talep edilmesi yada ihtiyaç durumunda randevu takvimi oluşturup ziyaret edebilecek , bu kapsamda iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti güçlü, kendisine güvenen ve başarı odaklı olan, firmamızı daha iyi seviyelere taşıyabileceğine inanan kişiler ile çalışmak istiyoruz. Talep ettiğimiz bu işler için bazı konularda tecrübeli ve bilgi sahibi olmanızın ekibimiz için çok daha iyi olacağına inanıyoruz. Minimum örneklerle, bilgisayar kullanımında tecrübeli, en azından ofis ve photoshop programlarına hakim, CRM ( Müşteri İlişkileri Yönetimi) ve Satış yönetim tekniklerine sahip olmanızı istiyoruz. Bunun yanında sabırlı, disiplinli ve çekinmeden, işlerinin peşini bırakmayacak olmanız da çok önemli. Yazılı ve sözlü iletişimde kuvvetli, konuşurken akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip olmanızın sizleri iletişimlerinizde ayrıcalıklı kılacağına inanıyoruz. Yapı malzemeleri konusunda bilginiz olmayabilir fakat deneyiminiz var ise elbette çok daha iyi olacaktır. Öğrenmeye açık olan bir yapıya sahip olmanız da bizim sizlere sektördeki en iyi çalışma ilişkilerinde yer almanızı sağlamamıza imkan tanıyacaktır. Bahsettiğimiz nitelikler ve iş şekli sizler için de uygunsa, ekibimize dahil olmak için pek de bir engel kalmıyor demektir.

O zaman başvurunu yapabilir, en kısa zamanda inceleyeceğimiz cv'nle ilgili tarafımızdan geri dönüş alabilirsin.Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Üretim / Endüstriyel Ürünler, Hırdavat Sanayi, Yapı Malzemeleri, Ticaret , Mağazacılık (Ticaret)

Çalışma Şekli:

Hafta içi 08.00 - 18.00

Haftasonu (Cumartesi) 08.00 - 17.00

Sosyal / Yan Haklar:

Prim
Yemekhane

Çalışan Sayısı:

150-199