warning
İlan yayından kaldırılmıştır
Tekirdağ(Çorlu)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yönetici adayı

Departman

Kalite

Kalite

Başvuru Sayısı

279 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yönetici adayı

Başvuru Sayısı

279 başvuru

Departman

Kalite

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Saruhan Holding'in temeli, 1947 yılında Hakkı Saruhan’ın Rize’de açtığı mağaza ile atıldı. 1970 yılında Saruhan Ailesi’nin ikinci neslinin yeni bir vizyon geliştirerek İstanbul’da farklı alanlardaki girişimleri sayesinde daha kapsamlı bir yapı halini aldı.

Alçak ve yüksek gerilimli elektrik malzemeleri satışıyla başlayan ticaret;

• Elektrikli Ev Aletleri

• Endüstriyel Temizlik Makineleri

• Her türlü toz ve sıvı deterjanların ithalatıyla devam etti.


1985 yılına gelindiğinde, Saruhan Holding, Alman Fakir Hausgeräte ve Nilco markalarının Türkiye ve yakın coğrafyasının genel distribütörü oldu. Bu birliktelik bir süre sonra kurulacak ilk fabrikanın da zeminini oluşturdu.


1996 yılında Saruhan Holding, Çorlu’da kendine ait makine fabrikasını kurarak, Alman mühendislerle birlikte üretilen sanayi tipi temizlik makinelerini dünyaya ihraç etmeye başladı.


Şirket, 1999’da Çorlu’da yeni bir yatırım daha yaparak Saruhan Kimya Tesisleri’ni faaliyete geçirdi. Bu tesislerde hem yurt içinde satılmak hem de yurt dışına ihracat yapmak amacıyla yılda 25.000 ton deterjan ana hammaddesi Labsa, 55.000 ton toz deterjan, 60.000 ton sıvı deterjan üretimi gerçekleştirildi. Ürettiklerini satmak adına yurt içi ve yurt dışı distribütörlük ağlarını kurmasıyla birlikte dağıtım anlamında da güçlü bir isim halini aldı.


2007 yılına gelindiğinde, Almanya’da Saruhan Deutschland Holding kuruldu. Almanya merkezli faaliyetler geliştirmek adına kurulan firma ile Fakir Holding arasında kısa sürede stratejik ortaklık anlaşması yapıldı. Ardından hisse alımıyla tam ortaklık yapısına ulaşan Saruhan Holding, elektrikli ev aletlerinde 80 yıllık Alman teknolojisinin birikimine sahip Fakir ve Nilco’nun tüm “know-how”ıyla üretim yapan, dünya pazarlarına dağıtımını birlikte sürdüren sağlam bir beraberliğin de temelini attı.


Üretim alanında her geçen gün gelişen bir skalada faaliyet gösteren Saruhan Holding, inşaat alanındaki faaliyetlerini de büyük bir titizlikle yürütmektedir. Fabrika, plaza, konut gibi uzmanlık gerektiren çeşitli projelere imza atan Saruhan Holding, Etiler’de hayata geçirilen ve büyük prestij sağlayan Ulus Savoy konutları, Halkalı’da inşaası tamamlanan ve satışı devam eden 520 konutluk Avrupa Konutları Atakent 4 projesi ve devam eden Güneşli Saruhan Plaza projeleriyle inşaat sektöründe de sağlam adımlarla büyümeye devam etmektedir.


Saruhan Holding ülkesinden kazandığını ülkesine kazandırma ve ülkesiyle paylaşma misyonu ile hareket eden, dün ithal ettiğini bugün üretip ihraç eden, uluslararası rekabette kaliteyi ön planda tutan ürünler geliştiren, ürünleri kalite odaklı hizmetle ulaştıran, yatırımlarında insan ve çevreyi odağına alan etik değerleriyle büyümeye devam ediyor.


Uluslararası rekabette markalarının yanı sıra aldığı çevre, tüketici, tasarım ve inovasyon ödülleriyle Türk insanını gururlandıran Saruhan Holding Türkiye’nin önemli bir değeri konumundadır.


Saruhan Holding'in bugüne kadar ortaya koyduğu performans ve başarı, bundan sonrası için de ne kadar büyük bir sorumluluk taşıyacağının göstergesidir.


SARUHAN HOLDİNG, 1947’den Geleceğe...
Ev Tipi Deterjan, Endüstriyel temizlik kimyasalları ve deterjan hammaddeleri üretimi alanında faaliyet gösteren şirketimizin Çorlu Fabrikası’nda görevlendirilmek üzere “Kalite Sistemleri Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.
Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin ilgili Lisans bölümlerinden mezun,
 • Organizasyon ve planlama becerisi yüksek, disiplinli, iletişim becerisi yüksek, temsil yeteneğine sahip,
 • Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen,
 • Tekirdağ Çorlu'da ikamet eden,
 • Seyahat engeli bulunmayan,İş Tanımı

 • TS EN ISO 9001-2015, 14001-2015, 45001-2018 yönetim sistemleri konusunda       eğitim ve deneyim sahibi,
 • Vegan, Koshe, Helal, ekolojik ürün sertifikaları ve TSE süreçleri konusunda bilgili,
 • GMP uygulamaları yönetim sistemi konusunda deneyim sahibi,
 • Dokümantasyon süreçlerinde İç tetkik vb. konularda yetkin bir kişi,
 • Bünyemizde HPLC, GC ve spektrofotometre gibi hassas cihazlar da tecrübe sahibi olması,
 • KKL ve mikrobiyoloji kalite süreçlerini iyileştirmek için yeterli bilgi ve donanıma sahip olması,
 • Kalite standartlarına, hammadde ve ambalaj kalite kontrol sistemine hâkim,
 • SAP sistemini bilen,
 • İç ve dış denetim konularında deneyimli,
 • Ekip yönetimi tecrübesi bulunan,


Aday Kriterleri

En az 3 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı

Kalite Sistem Yöneticisi / Yönetmeni pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kalite Sistem Yöneticisi / Yönetmeni Kalite Sistem Yöneticisi / Yönetmeni Maaşları Kalite Sistem Yöneticisi / Yönetmeni Nasıl Olunur? Kalite Sistem Yöneticisi / Yönetmeni Nedir? Kalite Sistem Yöneticisi / Yönetmeni İş İlanları
Şirketin Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu - Personel Adayı Aydınlatma Metni6698 sayılı Kişisel Verilerin Ko

Detaylı Bilgi

Kalite Sistem Yöneticisi / Yönetmeni pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Kalite Sistem Yöneticisi / Yönetmeni Kalite Sistem Yöneticisi / Yönetmeni Maaşları Kalite Sistem Yöneticisi / Yönetmeni Nasıl Olunur? Kalite Sistem Yöneticisi / Yönetmeni Nedir? Kalite Sistem Yöneticisi / Yönetmeni İş İlanları