88

Ankara Satınalma İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Satınalma cancel
Ankara cancel
Gizli Firma
Makine Sicil Uzmanı
Gizli Firma
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
Yeni
Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Kurumsal Projeler Satın Alma Müdürü
Karel Elektronik San. ve Tic. A.Ş.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün

İlanları konuma göre filtrele!

VİGO TEKNOLOJİ VE LOJİSTİK ANONİM ŞİRKETİ
Temizlik Görevlisi
VİGO TEKNOLOJİ VE LOJİSTİK ANONİM ŞİRKETİ
Ankara İş Yerinde
Part Time
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
FARHYM OTO. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
Satın Alma Şefi
FARHYM OTO. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Ankara Satın Alma İş İlanları

Ankara başkent oluşu ile öne çıkan, Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehridir. Hızla gelişen ekonomisinin büyük bir kısmını ticaret oluşturur. Ticaretten sanayiye kadar ekonomi alanında birçok konuda kendini gösteren Ankara satın almanın da önemli bir ilidir. Ankara’da iş imkanları da ticaret ve sanayi üzerine şekillenir. Ankara satın alma iş ilanlarına baktığın zaman karşına çıkan ilanlarda satın alma sektörünün geniş skalada yer aldığını görebilirsin. İnşaat, kimya, maden, mobilya, tekstil, otomotiv gibi pek çok sektörde satın alma pozisyonunda iş bulabilirsin. Satışın olduğu her yerde satın almaya ve satış temsilcilerine ihtiyaç vardır. Ankara’da bulunan özel şirket ve firmalarda iş sahibi olmanın yanında devlette de kolaylıkla satın alma alanında iş bulabilirsin.

Ankara Satın Alma İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmelidir?

Satın alma Ankara iş ilanlarına başvuru yaparken dikkat etmen gereken bazı hususlar bulunur;

  • Şirket ve firmaların belirlediği kriterleri inceleyip aranan niteliklere uygun olup olmadığını kontrol etmen gerekir.
  • İş ilanlarının açıklamalarından şirket ve firmaların bu ilanlara başvurmak için üniversitelerin hangi bölümünden mezun olman gerektiğine ve hangi niteliklere sahip olman gerektiğine bakabilirsin. Ayrıca firmaların gerekli pozisyona başvurmak için iş deneyimi isteyip istemediğini de incelemen fayda sağlar. 
  • Şirket ve firmaların istediği eğitim seviyesi, mezun olunan üniversite bölümü, bilinen yabancı dil ve seviyesi uygunluğu sonucunda iş başvurusu yapabilirsin.
  • Satın alma departmanında işe başladığın zaman iş yerinin ulaşım açısından uygunluğuna ve şirketin hangi sosyal haklar sağlayacağına da bakarak Ankara satın alma iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

Ankara Satın Alma İş Olanakları Nelerdir?

Ankara’nın başkent olmasından dolayı birçok kişi burada çalışmayı tercih eder. Her gün gelişen ve çalışma koşullarını iyileştiren Ankara’da farklı alanlarda iş dalları bulunur. Oldukça geniş satın alma yelpazesi ile ülkenin gelişimi için önemli olan alanlardan sağlık ve hizmet alanı, ithalat-imalat sektöründeki satın almalar, değişen teknolojiyle birlikte kendi içinde dinamiği olan bilişim, elektronik gibi alanlarda bulunan şirketlerin satın alma departmanı bu sektörde çalışılabilecek alanlardır. Gelişim ve değişime açık isen ve bu alanlardaki satın alma departmanlarında çalışabileceğini düşünüyorsan güncel Ankara satın alma iş ilanlarına bakıp sana en uygun kriterlere sahip olanlara başvuru yapabilirsin.

Ankara’da satın alma iş bulma imkanı fazla olan meslek kolları hangileridir?

Ankara’da ithalat ve ihracatın olduğu tüm firmalarda satın alma departmanına ihtiyaç duyulur. Kariyer.net’e baktığın zaman satın alma departmanında en çok ihtiyaç duyulan meslek dallarını görebilirsin. Satın alma personeli, satın alma uzmanı, satın alma müdürü ve müdür yardımcısı bu alanda iş bulma imkanı fazla olan meslek kollarıdır.

Ankara’da satın almada çalışmak için hangi özelliklere sahip olmak gerekir?

Ankara'da satın alma firmalarında çalışmak için hangi özelliklerin arandığına iş ilanlarının tanımında belirtilen özellik ve kriterleri kontrol ederek ulaşabilirsin. Öncelikle ilgili üniversite bölümünden mezun olman gerekir. Bir satın alma alanında çalışanın sahip olması gereken en önemli özellikler bulunur. İnsan ilişkilerinde becerikli ve uyumlu olmak satın alma departmanında gerekli özelliklerdir. Satın alınması gereken ürün üzerinde araştırma yapıldığı için satın almacı araştırmayı sevmelidir. Herhangi bir sorunda kriz yönetimi dengesini de iyi bulmalıdır.

Ankara satın alma iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Ankara satın alma iş ilanlarını görmek için öncelikle kariyer.net’e girip pozisyon / sektör kısmına satın alma, konuma da Ankara yazdıktan sonra karşına çıkan ilanlardan sana uygun seçenekleri görebilirsin. Bu iş ilanlarının genel özellik ve iş tanımlarını inceledikten sonra niteliklerine uygun olan seçeneklere başvuru yapmak için hangi özelliklere sahip olman gerektiğine ulaşabilir, yapman gereken işleri detaylı olarak inceleyebilirsin. Kariyer.net’ten üye girişi yapıp bu iş ilanlarını ister kaydedebilir istersen de başvurabilirsin.

Ankara’da satın alma uzmanı alımı var mıdır?

Ankara'da satın alma pozisyonunda işe alım olup olmadığını kariyer.net'ten kolay bir şekilde görebilirsin. Bunun için kariyer.net'e girdikten sonra arama kısmına satın alma uzmanı, konumu da Ankara olarak seçtiğin zaman karşına Ankara satın alma iş ilanları yeni yayınlanan seçenekler çıkar. Çıkan iş ilanlarından senin kriterlerine uygun olanlara iş başvurusu yapabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Satınalma iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Ankara Satınalma için aranan nitelikler firmaların yayınladığı iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. Yayınlanan iş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, firmaların adaylarda aradığı nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Buna ek olarak ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen genel şartları öğrenebilirsin.

En güncel Ankara Satınalma iş ilanlarını Kariyer.net'te nasıl görüntüleyebilirim?

Güncel Ankara Satınalma iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel iş ilanlarına erişebilirsin.

Kariyer.net'te Ankara Satınalma iş ilanları için başvuru süreci nasıl işliyor?

Ankara Satınalma iş ilanlarını inceleyip, sana uygun iş ilanlarına ''Başvur'' butonuna tıklayarak kolayca başvurabilirsin. Başvuru yapmadan önce ilan detaylarını incelemeyi ve özgeçmişini güncellemeyi unutmamalısın. Başvurular incelendikten sonra uygun bulunman halinde işverenler seninle iletişime geçer.

Ankara Satınalma iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Ankara Satınalma iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; firmaların belirlediği iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur