Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
375

İstanbul(Avr.) Büyükçekmece İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İstanbul(Avr.) cancel
Büyükçekmece cancel
Vega Sigorta Aracılık Hizm. Ltd. Şti.

Sigorta Teknik Personeli

Vega Sigorta Aracılık Hizm. Ltd. Şti.
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Nbg Çorap İmalat San. ve Tic. A.Ş.

Depo Elemanı

Nbg Çorap İmalat San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
12 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 15 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
İstanbul(Avr.) Büyükçekmece İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Bursa Stajyer İş İlanları , Hatay Dörtyol İş İlanları , İzmir Güvenlik Görevlisi İş İlanları , Antalya Kemer İş İlanları , İstanbul(Asya) Çekmeköy İş İlanları

Büyükçekmece İş İlanları

İstanbul'un batı ilçesi Büyükçekmece, Silivri, Çatalca, Arnavutköy, Beylikdüzü, Esenyurt ilçeleri arasında yer alır. İlçenin güneyi uzunca bir sahil şeridine sahiptir. Marmara Denizi'nin bir göl oluşturmasıyla ilçe doğal güzellikleri bakımından zengindir.

Yeşile, Kültüre ve Spora Önem Veren İlçede Çalışmak

Büyükçekmece iş ilanları güncel ilanları değerlendirirken ilçede yaşamanın oldukça avantajlı olduğu göz önüne alınırsa iş başvurusu yapmaya karar verilebilir. Sörf, yelken gibi su sporlarının yapıldığı, tatilcilerin ve yöre halkının mavi bayraklı plajlarda denize girdiği Büyükçekmece, cazip yaşam olanakları sunmaktadır. Deniz ile gölün birleştiği yer olan ilçenin tarihsel ve sanatsal mimari özellikleri de turizmi etkilemektedir. Yapılaşma oldukça hızlanmıştır ancak pek çok ilçeye oranla daha planlı bir kentleşme izlenmekte, bazı yeşil alanlar ve parklar korunmaktadır. İlçeye İstanbul Bakırköy ve Yeni Bosna arasında sefer yapan belediye otobüsleriyle ulaşım mümkündür. Ayrıca deniz yoluyla Büyükada ve Mudanya'ya seferler yapılmaktadır. Avcılar, Esenyurt veya diğer komşu ilçelerde ikamet ediyorsanız Büyükçekmece iş ilanları 2018 dönemi için uygun pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

İlçenin en dikkat çeken ekonomik ve kültürel faaliyetlerinden bir olan TÜYAP, fuarcılık alanında yaptığı çalışmalarla bölgeye geniş insan kalabalıklarının gelmesini sağlamaktadır. Üretim ve ticaret, pazarlama ve satış konusunda istihdam olanakları kazandıran fuar, bölgede otelcilik, kafe restoran sektörünün de yolunu açmış, yeni iş imkanları doğmuştur. Son yıllardaki tanıtımlarla daha da fazla turist akınına ve yatay hareketliliğe uğrayan Büyükçekmece iş ilanları sayfasında çıkan yayınların sayısı da artmaktadır. İlçede ikamet eden adaylar için genel müdür asistanı, satış yöneticisi, gıda makine ve ekipmanları firması için ihracat uzmanı, restoran misafir karşılama elemanı gibi değişik sahalardaki aday arayışlarını değerlendirebilirsiniz.

Çalışmak İçin Güzel Bir İlçe

Yılın Kasım ayı ve yaz ayları gibi bazı dönemlerinde daha da kalabalık olan ilçede, ihtiyaçları karşılamak için yeme içme, otelcilik, satış pazarlama alanlarında sıkça ilan verilmektedir. Mağaza müdür yardımcısı, direkt satış yetkilisi, barmen, barmaid gibi ilanlar bunlardan bazılarıdır. İlçede eğitim alanında da önemli yatırımlar vardır. Büyükçekmece ve çevre ilçelerdeki üniversite, lise, ilkokul, ortaokul ve anaokulu gibi özel öğretim kurumları yılın özellikle Mart ve Nisan aylarında sıkça Büyükçekmece öğretmen ilanları vermektedirler. Marmara Denizi'nin keyfini çıkarabileceğiniz bu güzel ilçede çalışmak için ilanları incelemeye başlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Avr.) Büyükçekmece tekstil iş ilanları nelerdir?

Büyükçekmece, İstanbul’un en önemli iş olanaklarına sahip semtlerinden biridir.Tekstil sektörü de bunlardan biri olarak öne çıkar. Birçok pozisyon için açılan iş ilanları, herkesin deneyimine veya yapmak istediği işe göre bir fırsat bulabilmesine olanak tanır. Overlokçu, reçmeci, çift iğneci veya kalite kontrolcü gibi birbirinden farklı alanda ihtiyaç duyulan birçok meslek grubuna iş imkânı sunar. Bu gibi alanlarda yayınlanan iş ilanlarını kariyer.net'te bulmak mümkündür. Üstelik deneyim şartı olmayan ilanlara başvurarak deneyim de kazanabilirsin.

İstanbul(Avr.) Büyükçekmece satış departmanında iş ilanları var mı?

Büyükçekmece, konumu ve yoğun nüfusu ile birçok iş fırsatını bünyesinde barındırır. Bunlardan biri olan satış elemanları ilanları, pazarlama ve tanıtım gibi sektörlerde kendisini geliştirmek isteyen herkes için uygun iş imkanları sunar. Özellikle butikler, takıcılar veya farklı satış ürünlerine sahip mağazalar sayesinde Büyükçekmece’de birçok satış departmanında kendine uygun bir iş bulabilirsin. Aranılan niteliklere göz attıktan sonra senin için en doğru iş ilanı ile kariyer fırsatlarını belirleyebilirsin.

İstanbul(Avr.) Büyükçekmece'de part-time çalışma olanakları nelerdir?

İstanbul Büyükçekmece’de part time çalışma olanakları bulunur. Satış departmanlarından baristalığa kadar birbirinden farklı birçok pozisyona yarı zamanlı çalışmak için başvurabilirsin. İşverenlerin ihtiyaç duyduğu nitelikleri sağlayabillecek ve çalışma temposuna uyum sağlayabilecek kişiler yayınlanan ilanlara başvurabilir. Bu sayede farklı iş ilanları ile doğru seçeneği bulmak, kolaylaşır. Fizyoterapist, aşçı veya randevu koordinatörü gibi çeşitli pozisyonlar için birçok kişi part time iş ilanlarına başvurarak çalışmaya başlayabilir.

İstanbul(Avr.) Büyükçekmece'de en çok hangi sektörlerde iş ilanları bulunur?

Büyükçekmece'de depo elemanı, müşteri temsilcisi ve üretim sorumlusu gibi meslekler diğerleri arasından öne çıkar. Bunun yanında Büyükçekmece'de diğer sektörlerde de birçok iş imkânı bulunur. Farklı niteliklere sahip kişiler için geniş iş olanaklarına sahip olması sayesinde Büyükçekmece, birçok seçeneği bünyesinde barındırır.