Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
62

İzmir Holding / Şirketler Grubu İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Holding / Şirketler Grubu cancel
İzmir cancel
FOLKART YAPI SAN. TİC.A.Ş

Arsa Satış ve Pazarlama Uzmanı

FOLKART YAPI SAN. TİC.A.Ş
İzmir
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Gizli Firma

Bölge Satış Sorumlusu

Gizli Firma
İzmir +2 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
İNCİ HOLDİNG A.Ş.

Support Specialist, Internal Audit

İNCİ HOLDİNG A.Ş.
İzmir
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İzmir Holding / Şirketler Grubu İş İlanları

İzmir Türkiye’nin en kalabalık ve büyük şehirlerinden biridir. Buna bağlı olarak da iş imkanları bakımından zengin olduğu söylenebilir. İzmir iş ilanları ve alım fırsatlarının bir kısmı holding ve şirketler tarafından yayınlanır. İzmir holding şirketler grubu sektörü iş ilanları araştırıldığında farklı sektörler içinde en kalabalık iş imkanına sahip sektörlerden biri olduğu görülür. Bu da iş imkanı yelpazesini genişletir. Güncel İzmir holding şirketler grubu iş ilanları için araştırma yaparak beklentilerine uygun ise iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. İzmir’de farklı sektörleri iç içe görmek mümkündür. Buna bağlı olarak da adaylar için farklı sektörlerde farklı mesleklere başvurma imkanının olduğu söylenebilir. Bu meslekler arasından seçim yaparak kendin için uygun olanları tercih edebilirsin. Tecrübeni ve eğitimini göz önünde bulundurarak seçim yapman daha doğru olur. Eğitim gerektiren mesleklere ek olarak vasıfsız meslekler için de iş ilanları görülebilir. Bu iş ilanları arasından kendi isteklerini belirleyerek seçim yaparsan mutlu ve başarılı olacağın bir alanda rahatlıkla çalışabilirsin. 

İzmir Holding / Şirketler Grubu İş Olanakları

İzmir kalabalık ve büyük bir şehir olduğu için bünyesinde pek çok holding ve şirket görülür. Bu noktada şirketlerin sunduğu iş imkanları arasından seçim yapman oldukça kolay olur. İzmir holding şirketler grubu iş ilanları yeni elemanlar için yayınlanır ve bu ilanlarda farklı pozisyonlar görmek mümkündür. İzmir holding şirketler grubu iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için farklı pozisyonlarda ilanlar bulunabilir. Eğitim durumun, çalışmak istediğin alan, tecrübelerin gibi etkenlere de bağlı olarak bu pozisyonlar arasından seçim yapabilirsin. Masa başı iş seçeneklerinin yanı sıra sahada etkin olan meslekler görmek de mümkündür. Adayların bu meslekler arasından seçim yapmak için bazı noktalara dikkat etmesi önerilir. Özellikle eğitim durumu bu alandaki en önemli kriterlerden biridir. Bu noktaları göz önünde bulundurarak iş olanakları arasından dilediğin şekilde seçim yapabilirsin. Bu da beklentilerin açısından en doğru iş imkanına ulaşman konusunda büyük bir kolaylık sağlar. İlanı veren şirketin çalışma alanına uygun olarak farklı pozisyonlarla karşılaşman mümkündür. Sanayi alanında mimar, mühendis ve teknik departmanlarla ilgili ilanlara rastlanır. Turizm alanında ise turist rehberi, ofis çalışanı, muhasebe elemanı ve şoför gibi ilanlara rastlayabilirsin.

İzmir Holding / Şirketler Grubu İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Etmek Gerekir?

İzmir holding şirketler grubu sektörü eleman arayanlar bakımından oldukça zengindir. Buna bağlı olarak da pek çok farklı iş ilanı yayınlandığı söylenebilir. Bu iş ilanları arasından seçim yapmak istersen bazı detayları göz önünde bulundurman gerekir. Dikkat etmen gereken önemli noktalardan ilki iş ilanında belirtilen şartlardır. Her firmanın bünyesinde çalışacak olan elemandan beklediği şartlar birbirinden farklıdır. Eğitim durumu, tecrübeler gibi detayları göz önünde bulundurarak seçim yapmak aday için en doğru adımlardan biri olur. Dikkat edilmesi gereken bir diğer detay ise çalışma koşullarıdır. Her şirketin çalışma koşulları da birbirinden farklıdır. Aday bu çalışma koşullarını inceleyip kendisi için en doğru imkanlara sahip firma ile iletişime geçmeyi tercih edebilir. Bunların yanı sıra maaş gibi konularda da başvuracağın ilanın beklentilerine uygun olması önemlidir. 

İzmir Holding / Şirketler Grubunun Çalışma Koşulları Ve Çalışma Ortamı Nasıldır?

İzmir iş ilanları araştırıldığında pek çok şirket tarafından iş ilanı yayınlandığı görülür. Bu iş ilanlarını inceleyerek kendin için uygun olan pozisyona ulaşmaya çalışırken dikkat etmen gereken en önemli noktalardan birisi de çalışma koşullarıdır. İzmir’deki holding ve şirket gruplarının çalışma koşulları açısından şu farklılıkları sunduğu söylenebilir:

  • İzmir holding şirketler grubu sektörü eleman ilanları arasında farklı çalışma koşullarına sahip pek çok şirket ve holding olduğu görülür. Holding ve şirketlerde tam zamanlı, yarı zamanlı iş ilanları bulmak mümkündür. 
  • Çalışma ortamı ise çalıştığın mesleğe bağlı olarak değişir. Masa başı meslekler olsa da sahada aktif görev alan meslekler görmek de mümkündür. Bu noktada senin için önemli olan husus nerede görev almak istediğindir. 
  • Tercih ettiğin sektöre bağlı olarak sezonluk işçi şeklinde yılın belirli dönemlerinde çalışabileceğin ya da yatılı görevli olarak şirkette konaklama imkanı sağlanan iş seçeneklerini de bulabilirsin. 

Buna uygun olarak iş ilanlarını değerlendirebilir ve çalışma ortamı senin için en uygun olan mesleğe yönelebilirsin.

İzmir holding / şirketler grubunda kimler görev alabilir?

İzmir’de bulunan şirketler grubunda pek çok farklı pozisyon açığı görülür. Buna bağlı olarak da farklı özelliklere, eğitim düzeyine, tecrübelere sahip olan adaylar için iş imkanları görmek mümkündür. Bu noktada çalışmak istediğin alanın eğitim seviyesine ve yetkinliklerine uygun olursan farklı pozisyonlarda rahatlıkla görev alabilirsin.

İzmir holding / şirketler grubu iş ilanlarında hangi şartlar öne çıkar?

İzmir’de holding ve şirket gruplarında geniş iş olanakları mevcuttur. Bu iş olanakları arasından seçim yaparken bazı şartlara dikkat etmek gerekir. İş ilanlarına öne çıkan şartlar genellikle eğitim ve tecrübe ile ilişkili olsa da yabancı dil, bilgisayar kullanımı gibi detaylara dikkat etmen önerilir. 

İzmir holding / şirketler grubunda çalışmak için hangi eğitimler gerekir?

İzmir holding ve şirket grupları bakımından zengin bir bölgedir. Bu alanda görev almak isteyen adaylar gerekli eğitimlerin neler olduğu konusunda bilgi almak isteyebilir. Gerekli eğitimler çalışmak istediğin mesleğe bağlı olarak değişir. Her mesleğin ihtiyaç duyduğu eğitim düzeyi farklıdır. Bu sebeple adayın çalışmak istediği mesleğe bağlı eğitim alması beklenir. 

İzmir holding / şirketler grubunda öne çıkan sektörler nelerdir?

İzmir’de bulunan holdinglerde pek çok farklı sektörden söz etmek mümkündür. İzmir’in büyük bir şehir olması bu alanda adaylar için büyük bir kolaylık sağlar. Aday farklı sektörleri iç içe bularak istediği alanda sahada ya da masa başı olarak görev alabilir. Sanayi ve turizm alanında hizmet veren şirketlerin ilanlarına oldukça sık rastlanır.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir holding / şirketler grubu sektöründe orta düzey yönetici pozisyonunda iş ilanları var mı?

İzmir holding / şirketler alanında mağaza müdürü iş ilanları yayınlanır. Mağaza müdürlerinin orta düzey yönetici olduğu söylenebilir. Gerekli zamanlarda mağaza müdürleri, üstlerine bildirerek depodaki ürün ve malzemelerin kontrolünü yaparlar. Zincir mağazalarda mağaza müdürlerinin bağlı olarak çalıştıkları bölge sorumluları bulunur.

İzmir holding / şirketler grubu iş ilanlarında hangi bölüm mezunları aranır?

İzmir'de holdingler tarafından yayınlanan iş ilanlarında mağaza müdürü, mağaza yetkilisi ve kasiyerler aranır. Adayların üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye ve Ekonomi bölümlerinden mezun olması istenir. Lise mezunu, ikna kabiliyeti yüksek adaylar yetiştirilmek üzere tercih edilir. Mağaza müdürü olmak için en az 2 yıl yönetici pozisyonunda tecrübe aranır. Üniversite mezunu, mağazacılık alanında kariyer hedefleyen, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek adaylar tercih edilir. Muhasebe yetkilileri için alanında 2 yıl deneyimli, SAP muhasebe modülü uygulamalarını kullanan adaylar aranır. E-fatura, arşiv ve irsaliye konularında tecrübeli olunması gerekir.

İzmir holding / şirketler grubu iş ilanlarında uzman pozisyonunda alımlar var mı?

İzmir holding / şirketler grubu iş ilanlarında muhasebe uzmanı pozisyonunda iş ilanları yayınlanır. Muhasebe uzmanlarının alanlarında 2 ila 5 yıl arasında tecrübeli olması istenir. Gelir gider tablolarının hazırlanması ve ay sonu faturalandırmalarının yapılması gibi görevleri bulunur. SAP ve MS Office gibi programlarda bilgili olan muhasebe uzmanları tercih edilir. E-fatura konusunda tecrübeli adaylar işe alınır. Kariyer.net ile çeşitli pozisyonlardaki iş ilanlarına ulaşabilir, uzman pozisyonundaki iş ilanlarını görmek istiyorsan filtreleme özelliiğini kullanabilirsin.

İzmir holding / şirketler grubu yeni başlayanlar için alımlar var mı?

İzmir holding / şirketler grubu iş ilanlarında yeni başlayanlar için iş imkanları sunulur. Yeni başlayanlar için kasiyerlik pozisyonunda iş ilanları mevcuttur. İlgili alanda tecrübesi olmayan adaylar, Kariyer.net filtreleme özelliğini kullanarak yeni başlayan iş ilanlarını listeleyebilir. Böylece adaylar tecrübe seviyesine göre uygun ilanlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilir.