49

İzmir Telekomünikasyon İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Telekomünikasyon cancel
İzmir cancel
AssisTT AŞ.
Müşteri Temsilcisi – Engelli
accessible
AssisTT AŞ.
İstanbul (Tümü) +22 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün

N

Genel Müdür Asistanı
NC İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
İzmir İş Yerinde
Tam zamanlı
13 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İzmir Telekomünikasyon Sektörü İş İlanları

İzmir Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasındadır. Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alır. Bölge nüfus açısından oldukça kalabalık olup 30 ilçesi bulunur. İzmir, Türkiye’nin turistik noktaları arasında sayılan şehirlerden biridir. İzmir ili, bünyesinde pek çok farklı sektörü barındırır. Bu sektörlerden biri de telekomünikasyon sektörüdür. İzmir’in kalabalık bir nüfusa sahip olması telekomünikasyon sektörüne duyulan ihtiyacı da paralel olarak artmıştır. Telekomünikasyon sektörü, internet veya telefon üzerinden küresel ölçekte iletişim kurabilen şirketleri kapsar. Bu şirketler, verilerin dünyanın herhangi bir yerine gönderilmesini sağlayan alt yapıları oluşturur. İzmir telekomünikasyon sektörü iş ilanları için kariyer.net’i ziyaret edebilirsin.

İzmir’de Telekomünikasyon Sektörü İş Tanımı

Telekomünikasyon sektörü hızla gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte değişim gösteren sektörler arasında sayılır. Bunlara örnek olarak:

  • Eski zamanlarda iletişim için kablolar kullanılırken zamanla kablosuz ve mobil iletişime geçiş sağlanmıştır. 
  • Telekomünikasyon elemanları haberleşme araçlarının bakım ve onarımında görev alır. 
  • Bir alanda kullanılan haberleşme araçlarının tesisat, bakım ve onarımını yapar. 
  • Haberleşme araçlarının merkez veya merkezler arası bağlantısını fiberoptik, havaihat ve radyolink hatlarıyla sağlamaya çalışır. 
  • Telekomünikasyon elemanları telefon santrallerinin kurulması, çalıştırılması ve oluşan arızaların giderilmesinde görev alır.  

İzmir’de telekomünikasyon sektöründe çalışan kişiler genel olarak bu işleri yerine getirir. Sen de bu sektörde çalışmak istersen İzmir telekomünikasyon iş ilanlarını inceleyebilirsin. 

İzmir Telekomünikasyon Sektörü Çalışma Ortamı ve Koşulları

İzmir’de telekomünikasyon sektöründe çalışmak isteyen kişilerin merak ettikleri konulardan biri de çalışma ortamları ve koşullarının nasıl olduğudur. İzmir’de telekomünikasyon elemanlarının çalışma ortamları çalıştıkları şirketlere göre değişkenlik gösterir. Bazı şirketler telekomünikasyon elemanını sahalarda çalıştırmak için ararken bazı firmalarda bu durum değişebilir. Genel olarak telekomünikasyon elemanları çalışma ortamlarında çalışma arkadaşları ile iletişim halinde olur. Telekomünikasyon sektöründe çalışan kişilerin çalışma saatleri ve günleri, çalıştıkları şirketlere göre değişkenlik gösterir. Bazı şirketlerde hafta içi mesai yapman gerekirken bazı şirketler için bu durum değişebilir. kariyer.net’ten telekomünikasyon iş ilanları İzmir’de yayınlananlara ulaşarak kendine uygun olan ilanları inceleyebilirsin.

İzmir telekomünikasyon sektöründe çalışmak için tecrübe şart mı?

İzmir telekomünikasyon sektöründe yayınlanmış iş ilanları arasında tecrübe şartı başvurulan şirketlere göre değişkenlik gösterir. Tecrübe şartı, İzmir telekomünikasyon sektöründe eleman arayan şirketlerin insiyatifinde olan bir durumdur. Bazı şirketler tecrübe şartı koyarken bazı şirketler adaylarda tecrübe şartı aramayabilir. kariyer.net’te yayınlanmış güncel İzmir telekomünikasyon iş ilanları arasından kendine uygun olan iş ilanlarına başvurunu yapabilirsin.

İzmir telekomünikasyon sektöründe part time çalışma imkânı var mı?

İzmir telekomünikasyon sektöründe çalışmak isteyen kişiler için pek çok iş ilanı bulunur. İzmir telekomünikasyon sektöründe yayınlanmış ilanlar arasında part time iş ilanlarına ulaşmak mümkündür. İş ilanlarında işveren tarafından belirlenen çalışma tipleri bulunur. Bazı şirketler tam zamanlı çalışacak eleman ararken bazı şirketler part time çalışacak eleman arayabilir. Part time olarak yayınlanmış ilanlara kariyer.net’ten yararlanarak ulaşabilir, İzmir telekomünikasyon iş ilanları yeniler arasından kendine uygun olan iş ilanına başvurunu yapabilirsin.

İzmir telekomünikasyon sektöründe çalışanlar ne kadar kazanır?

İzmir telekomünikasyon sektöründe çalışan kişilerin aldıkları maaşlar çalıştıkları yerlere göre farklılık gösterir. Aynı zamanda çalışma koşullarına göre de kazandıkları miktar değişebilir. Part time ya da tam zamanlı çalışan telekomünikasyon elemanının aldığı maaş da bu çerçevede şekillenir. Mesaiye kalmaları durumunda ek ödeme yapılabilir. Şirkete alınan telekomünikasyon elemanının deneyimli ve tecrübeli olması kazancını etkileyebilir. 

İzmir telekomünikasyon sektöründe yayınlanmış iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

İzmir telekomünikasyon sektöründe yayınlanmış iş ilanlarına kariyer.net’ten hızlı bir şekilde ulaşabilirsin. İzmir bölgesinde telekomünikasyon sektöründe yayınlanmış iş ilanlarını inceleyebilirsin. Sayfada bulunan filtreleme ve akıllı sıralama gibi özellikleri kullanarak İzmir telekomünikasyon sektöründe yayınlanmış iş ilanları arasından kriterlerine uygun olan iş ilanlarını inceleyebilirsin. Aynı zamanda kariyer.net’ten incelediğin iş ilanlarından kendine uygun olana başvurunu yapabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir'de telekomünikasyon sektöründe part-time işler nelerdir?

İzmir ilindeki, telekomünikasyon sektörüne yönelik verilen part-time iş ilanlarına ulaşabilmek için, kariyer.net adresinin iş ilanı arama sayfasındaki filtrelemelerden İzmir ilini ve telekomünikasyon sektörünü filtrelemelisin. Ardından, ‘’Çalışma Şekli’’ bölümüne gelip ‘’Yarı Zamanlı/Part Time’’ kutucuğunu işaretlemelisin. Kariyer.net adresi üzerinden kendine uygun bu filtrelemeleri girerek yapacağın iş aramalarında karşına çıkacak olan firmalarda, çağrı merkezi operatörülüğü veya müşteri temsilciliği gibi pozisyonlarda part time olarak çalışabilirsin.

İzmir'de telekomünikasyon sektöründe hangi mühendislik branşları için iş imkanı bulunur?

İzmir’deki telekomünikasyon sektöründe çalışan mühendislerin branşları; elektronik ve haberleşme mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, telekomünikasyon mühendisliği, elektronik mühendisliği ve bilgisayar mühendisliğidir. Üniversitelerin bu bölümlerinden ön lisans veya lisans derecesinde mezunsan, İzmir’de bu sektör alanında çalışabilirsin. Aynı zamanda bu bölümlerde okumakta olan bir üniversite öğrencisiysen de İzmir’de bu sektör alanında staj imkânı yakalayabilirsin.

İzmir'de telekomünikasyon sektöründe lise mezunları için iş imkanı var mı?

İzmir’deki telekomünikasyon sektörü alanında lise mezunları içinde farklı pozisyonlarda iş imkânı bulabilirsin. Tek yapman gereken, sitede yer alan filtrelemeler yardımıyla İzmir ilini, telekomünikasyon sektörünü ve eğitim derecende de lise mezunu seçeneğini seçmek. Böylelikle İzmir’deki telekomünikasyon sektörü alanında lise mezunları için açılan iş ilanlarına kolaylıkla ulaşabilirsin. Bu ilanlar arasında; çağrı merkezi müşteri temsilciliği, kurumsal saha müşteri temsilciliği, aktivasyon elemanı, mağaza satış danışmanı, kasiyerlik, iletişim danışmanı, çağrı merkezi satış temsilciliği veya GSM teknisyeni gibi pozisyonlara yönelik iş ilanlarıyla karşılaşabilirsin. Kariyer.net adresi üzerinden hazırlayacağın CV ile dilersen de bu pozisyonlara kolaylıkla başvuruda bulunabilirsin.

İzmir ilinde telekomünikasyon sektöründe ne tür departmanlarda iş imkanı bulunur?

İzmir’deki telekomünikasyon sektöründe, firma içerisinde birçok farklı departman ve bu departmanlara yönelik birçok farklı pozisyon bulunabilir. Bu bağlamda, Kariyer.net adresi üzerinden, İzmir’deki telekomünikasyon sektörü alanında yapacağın iş aramalarında; müşteri temsilcisi, idari işler sorumlusu, satın alma sorumlusu, performans takip ve analiz sorumlusu, insan kaynakları uzmanı, çağrı merkezi müşteri temsilciliği, GSM teknisyeni, araştırma ve geliştirme mühendisi, iletişim danışmanı, yazılım mühendisi, elektronik tasarım mühendisi vb. meslek gruplarını içinde barındıran departmanlara yönelik iş ilanları ile karşılaşabilirsin. Bu meslek gruplarını içinde barındıran departmanlar genellikle; müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi, mühendislik, satış ve pazarlama, araştırma ve geliştirme, insan kaynakları, idari işler departmanları olabilmektedir.

notifications İş Alarmı kur