Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
81

Karabük İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Karabük cancel
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Karabük İş İlanları

Küçük bir orman köyü durumundayken 1944 yılı itibariyle sanayileşmeye başlayan Karabük, önce ilçe sonra da il statüsüne getirilmiştir.

Cumhuriyet'in İlk Yatırımlarının Ev Sahibi Karabük

Türkiye'nin ilk demir çelik fabrikasının kurulduğu bölgeye, ilk planda yurdun değişik yerlerinden 4 bine yakın işçi, aileleriyle birlikte göç etmiş, zaman içinde göçler artarak devam etmiştir. Uzun yıllar mamul alanında ülkenin ihtiyaçlarına cevap vermeye başlayan fabrika, giderek üretimini artırmış ve 1992 yılı itibariyle özelleştirilmiştir. Halen Karabük iş ilanları sayfasında sektörle ilgili aday arayışlarına rastlanmaktadır.

İlin orman bakımından zengin olması, halkın bir kesiminin ormancılıkla geçinmesini sağlamaktadır. Kimya, çimento, giyim, tekstil, deri sanayi konusunda da istihdam fırsatları çıkmaktadır. Tekstil ile ilgili son yıllarda yapılan teknolojik yenilikler, bu alanda üretimi artırmıştır. Belediye verilerine göre 4 bine yakın çalışan bu sektörde faaliyet yapmaktadır. Konfeksiyon ürünlerinin tamamının yurt dışına ihraç edilmesi, döviz girdisi açısından avantaj sağlamaktadır. Demir çelik sanayi başı çekmekte ve 6 binden fazla çalışanı istihdam etmeye devam etmektedir. Maden ocağı da işletilen Karabük'te, şehrin nüfusunun 10 binden fazlası endüstri sektöründe üretici güç olarak rol oynamaktadır. Karabük iş ilanları 2018 dönemi dikkate alındığında, hem bölge için özel ilanlara hem de Türkiye geneli ilanlara rastlamak mümkündür. Karabük iş ilanları güncel dönemde üretim işçisi, saha teknisyeni, şantiye sorumlusu, tekstil bölge müdürü, maden mühendisi gibi elemanlar aranmaktadır. Ayrıca elektrik bakım teknisyeni, ambar sorumlusu, üretim sorumlusu aday arayışları sürmektedir.

Turistik İlçeleriyle Karabük

İlçelerinin nüfusunun büyük bölümü orman ve turizm getirileriyle geçimini sağlayan Karabük'e bağlı olan Safranbolu, tarihi ve doğal güzellikleriyle yılın her mevsimi yoğun turist ziyareti almaktadır. Burada ikamet eden sakinlerin çoğunluğu işçi veya işçi emeklisi olan kişilerdir. Pansiyonculuk, kafe restoran işletmeciliği ve hediyelik eşya ticareti yoğun bir şekilde sürdürülmekte olan il ve çevresinde satış, pazarlama ile ilgili aday arayışlarının olduğu görülmektedir. Karabük iş ilanları Safranbolu aramalarında satış temsilcisi, uzman satış danışmanı gibi yayınlar görülmektedir. Bölgede çıkan ilanlarda makine mühendisi, mekatronik mühendisi, metalurji ve malzeme mühendisi gibi lisans ve yüksek lisans gerektirebilecek alanlarla ilgili ilanları da değerlendirerek geleceğinize yeni bir yön verebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Karabük iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Karabük iş ilanlarını sitemizin Karabük iş ilanları sayfasından bulabilirsin. Alternatif olarak Kariyer.net ana sayfasındaki arama çubuğunda, şehir kısmından Karabük'ü seçerek de Karabük iş ilanlarını görüntülemen mümkün. İlanların tamamını görüntüleyebilmek için giriş yapman gerektiğini unutma. İlan listesini herkes görüntüleyebilir; fakat giriş yapmayan kişiler sadece sınırlı sayıda ilan detayı görüntüleyebilir.

Karabük ilçeleri iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Karabük iş ilanlarının ilçe dağılımını bulmak için sayfanın solunda yer alan "Ülke - Şehir - İlçe" kısmına bakabilirsin. İlçe listesi orada yer alır ve ilan sayısına göre çoktan aza doğru sıralanır. İlçelerdeki Karabük iş ilanı sayısı günden güne bile değişebildiği için listeyi sık sık kontrol etmeni öneririz.

Karabük' te bulunduğum bölgedeki iş ilanları nelerdir?

Karabük'te bulunduğun bölgedeki iş ilanlarını görebilmek için ilanları mekan bakımından filtrelemelisin. Sayfanın solunda yer alan "Ülke - Şehir - İlçe" seçeneği bunun içindir. Seçeneğe tıkladığında Karabük iş ilanlarının ilçe listesi karşına çıkar ve yakınındaki ilçeleri seçerek bulunduğun bölgedeki Karabük iş ilanlarını görüntüleyebilirsin. İlan başlığının altında yer alan firma ismine tıklayarak firmanın adresini görüntülemen de mümkün.

Karabükte özgeçmişime uygun iş ilanı nasıl bulabilirim?

Karabük'te özgeçmişine uygun iş ilanlarını bulabilmek için ilanları filtrelemen gerekir. Tecrübe durumundan eğitim seviyesine kadar bir çok filtre seçeneği ile Karabük iş ilanlarını sana uygun olacak şekilde sınırlaman mümkün.