3

Karabük Safranbolu İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Karabük cancel
Safranbolu cancel
Vestel A.Ş.
Mağaza Satış Danışmanı (Karabük - Safranbolu)
Vestel A.Ş.
Karabük İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Ramsey-Kip
Endüstriyel Ürün Geliştirme Yöneticisi
Ramsey-Kip
Karabük İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

Karabük Safranbolu İş İlanları

Karabük Safranbolu iş ilanları birçok kişinin yaşamını idame ettirmesine yardımcı olur. Özellikle turistlerin en uğrak noktaları arasında yer alan Karabük Safranbolu'da çeşitli iş sahaları yer alır. Safranbolu’yu ziyarete gelen turistlerin dinlenmesi için hizmet veren oteller içerisinde farklı meslek gruplarının çalışmasına olanak verilir. Safranbolu otelleri içerisinde güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, resepsiyonist, aşçı gibi çeşitli iş ilanlarına yer verilir. Batı Karadeniz’in önemli ilçeleri arasında bulunan Karabük ilçeleri içerisindeki Safranbolu’da hediyelik eşya üretimi ve satışı yapan kurumların verdiği iş ilanlarına rastlayabilirsiniz. Bu alanlarda görev alacak raf görevlileri, danışma, kasiyer gibi mesleklere dair iş ilanlarına olanak verilir. Yöresel yemeklerin yapıldığı Safranbolu restoranlarında çalışacak garson, kasiyer, aşçı, aşçı yardımcısı gibi mesleklere ait iş ilanlarını görebilirsin.

Karabük Safranbolu İş Olanakları

Safranbolu’da iş ilanları çeşitli olanaklar ile iş arayan kişilere sunulur. Esnek çalışma saatlerinin yer aldığı Karabük Safranbolu iş ilanlarına birbirinden farklı özelliğe sahip olan bireylerin başvuru olanağı söz konusu olur. Karabük’ün en önemli ilçeleri sınıfında yer alan Safranbolu’da yer alan iş olanaklarının geneline Kariyer.net üzerinden ulaşma imkanın bulunur. Batı Karadeniz’in önemli ilçeleri kategorisinde yer alan Safranbolu merkezli iş olanaklarının yoğunluk gösterdiği sektörlerden biri turizm olur. Yöresel yemekleri ile de önemli bir sektörel yayılım gösteren Safranbolu’da aşçı, garson gibi meslek sahiplerine çeşitli iş olanakları sağlanır. Karabük Safranbolu’da yer alan iş olanaklarının yoğunluk gösterdiği alanları tespit etmek istiyor isen Kariyer.net’ten destek alabilirsin.

Karabük Safranbolu İş İlanlarına Başvururken Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Güncel Karabük Safranbolu iş ilanlarına başvuruda bulunurken dikkat etmen gereken birbirinden farklı önemli detay bulunur. Bu detayları bir liste haline getirmek gerekirse:

  • Karabük Safranbolu merkezinde verilmiş olan iş ilanlarına başvurunu yaparken çalışma şekillerine dair verilen bilgilere dikkat ediyor olman gerekir. 
  • Safranbolu içerisinde verilmiş olan iş ilanlarında yer alan çalışma saatlerine dair bilgilere de dikkat ediyor olman gerekir. 
  • Karabük’ün ilçeleri içinde yer alan Safranbolu bazında verilmiş olan iş ilanlarının sektör dağılımına dikkat ediyor olman gerekir. 
  • Safranbolu çerçevesinde verilmiş olan iş ilanlarında sana sunulan maaş aralığına dikkat ediyor olman gerekir.
  • Aynı zamanda çalışma günleri ve tatil günlerine dair verilen bilgilendirmeler de Safranbolu iş ilanlarına başvuruda bulunurken dikkat etmen gereken ayrıntılar içerisinde bulunur.

Karabük Safranbolu İş İlanlarında Hangi Çalışma Şekilleri Bulunur?

Karabük Safranbolu iş ilanları bay ve bayanların dahil olabileceği çeşitli çalışma şekillerini görme durumun söz konusu olur. Karabük Safranbolu’da hizmet veren oteller içerisinde çalışan bir birey isen vardiya sistemine dahil olabilme şansın bulunur. Karabük Safranbolu içerisinde yarı zamanlı çalışma şekillerine de yoğun bir ilgi söz konusu olur.

Karabük Safranbolu’da Öne Çıkan Sektörler Nelerdir?

Karabük Safranbolu iş ilanları bayan ve bay adayların çalışmasına olanak sağlayan önemli sektörlere yer verir. Karabük’ e bağlı olan Safranbolu’nun tarihi anlamda önemli bir yere sahip olması bu şehir içerisinde turizm sektörünün gelişmesine olanak sağlar. Turizm sektörünün ön plana çıktığı Safranbolu’da gıda ve hizmet sektörü iş ilanlarının yoğunluğunu da görmek mümkün olur.

Karabük Safranbolu İş İlanlarına Kimler Başvurabilir?

Karabük Safranbolu eleman arayan firmalar sektörel farklılık gösterebilir. Kariyer.net’te yer alan Karabük Safranbolu iş ilanlarına sektörel anlamda yetenek sahibi olan ve sektör bazında eğitim alan kişiler başvurabilir. Karabük bazında yoğun bir öğrenci nüfusunun yer alması Safranbolu’da verilen iş ilanlarına da öğrencilerin başvuru yapmasına olanak sağlar. Karabük Safranbolu merkezli verilen iş ilanlarına bay ve bayan, vasıflı ve vasıfsız olmak üzere farklı kriterlere sahip kişiler başvurabilir.

Karabük Safranbolu’da Nasıl İş Bulabilirim?

Batı Karadeniz’in önemli şehirleri içerisinde yer alan Safranbolu’da iş imkanlarının yoğun olması, iş arayışında olan kişilere daha kısa sürede ulaşmak isteyen firmaların Kariyer.net’e yönelim göstermesine sebebiyet verebilir. Bu durumdan faydalanarak Kariyer.net üzerinde verilmiş olan eğitim, hizmet, gıda gibi sektördeki iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Kariyer.net içinde kendine uygun olarak oluşturacağın profil sayfası vasıtası ile çeşitli Safranbolu iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Karabük Safranbolu'da hangi sektörlerde istihdam sağlanır?

Karabük ilinin tarihi ve turistik bir ilçesi olan Safranbolu’da farklı sektörlerde iş arayanlara istihdam sağlar. Karabük il merkezine bitişik olan Safranbolu şehir merkezi Dünya miras listesinde yer alan ilçelerimizden biridir. Proje taahhüt, inşaat sektörü, proje yönetimi, mühendislik hizmetleri sektörü, giyim-hazır giyim sektörü, moda tasarım sektörü, perakende sektörü, tekstil sektörü, mağazacılık sektörü gibi birçok sektör iş bulabileceğin hizmet sektörlerinden sadece bazılarıdır.

Karabük Safranbolu'da lise mezunları için iş olanakları nelerdir?

Karabük iline bağlı olan Safranbolu ilçesi ismini, bölgede yetişen ve nadir bir bitki olan safrandan alır. İlçede farklı eğitim seviyeleri ile iş gücü istihdam edilir. Bu açılan istihdamlardan bir tanesi de lise mezunları için olan iş ilanlarıdır. Lise mezunu olarak ilçede dericilik gibi üretim sektörlerinde eleman sıfatı ile çalışabilirsin. Tekstil sektöründe kalite güvence uzmanı açılan bir başka iş ilanıdır. Tarım, kerestecilik sektörü lise mezunu olarak çalışabileceğin başka iş kollarıdır. Bu iş kollarında açılan iş ilanları sürekli değişip güncelleme gösterebilmektedir. Bunları takip etmek ve iş başvurularında bulunmak için iş ilanlarına sık sık bakılması önerilir.

Karabük Safranbolu'da en çok hangi sektörler gelişmiştir?

Karabük ilinin bir ilçesi olan Safranbolu’da farklı sektörler gelişmiştir. Eski bir tarihe sahip olan ilçe uzun yıllar ticaretin yoğun yapıldığı bir bölgedir. Çok kültürlü ve etnik yapısı ile göze çarpan Safranbolu ilçesi coğrafi konumu sebebi ile tarih boyunca idari ve ticari bir merkez olmuştur. İklimsel olarak kereste fabrikaların bulunduğu bölgede işçi sıfatı ile çalışanlar istihdam edilir. Tarımsal açıdan ormancılık ve tahıl ekimi ilçede başta gelir. Bölgede bulunan Karabük demir çelik fabrikasına yönelen işgücü nedeni ile ilçede tarım ve hayvancılık sektörünün eski önemi kalmamıştır.

Karabük Safranbolu'da hangi pozisyonlarda iş olanağı sağlanır?

Karabük ilinin ilçelerinden biri olan Safranbolu’da farklı iş kolları ve çeşitli pozisyonlarda istihdam sağlayan iş ilanları bulunur. Nüfusun bir kısmı bağlı olunan ilde bulunan demir-çelik fabrikalarında istihdam edilir. Bununla birlikte ilçe de giyim ve hazır giyim sektöründe insan kaynakları departmanında, insan kaynakları şefi olarak çalışılabilir. İşletmelerin mühendislik departmanında şantiye şefi, ithalat- ihracat departmanında kalite güvence uzmanı çalışabileceğin diğer pozisyonlardandır. Bu iş pozisyonlarının sürekli güncellenip, değiştiğini unutmamak ve bunu yakından takip etmek için sana uygun iş ilanlarına kariyer.net adresi üzerinden iş alarmı kurarak ulaşabilirsin.

notifications İş Alarmı kur