Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
1

Mersin Liman İşletmeleri ve Hizmetleri İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Liman İşletmeleri ve Hizmetleri cancel
Mersin cancel
MERSİN ULUSLARARASI LİMAN İŞLETMECİLİĞİ A.Ş

Genel Başvuru

MERSİN ULUSLARARASI LİMAN İŞLETMECİLİĞİ A.Ş
Mersin
Tam zamanlı
19 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Sıkça Sorulan Sorular

Mersin liman işletmeleri ve hizmetleri iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Kariyer.net üzerinden Mersin liman işletmeleri ve hizmetleri iş ilanlarını aratarak pratik bir şekilde kendine uygun iş ilanlarına ulaşabilirsin. Bunun yanı sıra Mersin’de çalışmak istediğin ilçeyi ve iş pozisyonunu da filtreleyebilirsin. Çalışmak istediğin alandaki yeni ilanlardan haberdar olmak istersen de alarm kur seçeneğinden faydalanabilirsin. Yaptığın iş aramasına uygun yeni ilanlar için alarm kur butonunu kullanarak yeni açılan ilanlardan haberdar olabilirsin.

Mersin liman işletmeleri ve hizmetleri iş ilanlarında römorkör kaptanı alımı var mı?

Mersin liman işletmeleri ve hizmetleri sektöründe birçok iş ilanına ulaşman mümkün. Bu iş ilanları firmaların ihtiyacına göre farklılık göstebilir. Römorkör kaptanı pozisyonu iş ilanları da bu ilanlar arasında yer alır. Bu iş pozisyonu için ilan veren firmalar, adaylarda firmanın çalışma prensibine ve çalışacağı departmana göre bazı kriterler arar. Römorkör kaptanı olarak çalışmak istersen vardiya düzenine göre çalışman gerekebilir. Bu pozisyondaki adayların çalışabileceği en yetkili pozisyon amirliktir. Römorkör kaptanı olarak çalıştığın süreçte kılavuz kaptan tarafından verilen emirleri usulüne uygun bir şekilde yerine getirmen gerekir.

Mersin liman işletmeleri ve hizmetleri sektöründe hangi departmanlarda iş ilanları bulunur?

Ülkemizin üç tarafı denizler ile çevrili olmasından dolayı liman işletmeleri ve hizmetleri gelişen bir sektördür. Dolayısıyla Mersin liman işletmeleri ve hizmetleri sektöründe farklı departmanlarda iş ilanlarına ulaşabilirsin. Liman işletmeleri ve hizmetleri sektöründe teknik departman, pazarlama departmanı, bakım ve onarım departmanı, bilgi sistemleri departmanı, operasyon departmanı ve tedarik yönetimi departmanı gibi çeşitli departmanlar bulunmaktadır. Bu sebeple ilgili sektörde birçok farklı departmanda alım yapmak üzere genel başvurular açılabilir.

Mersin liman işletmeleri ve hizmetleri sektöründe çalışma koşulları nasıldır?

Mersin liman işletmeleri ve hizmetleri sektöründe çalışma koşulları çalışılan firmaya, departmana ve iş pozisyonuna göre farklılık gösterebilir. Her mesleğin kendine özgü çalışma koşulları bulunur. Liman işletmeleri ve hizmetleri sektöründe çalıştığında vardiya düzenine göre çalışman gerekebilir. Ek olarak limanların konumundan dolayı İngilizce bilginin en az orta seviyede olması da firmalar tarafından istenebilir. Aynı zamanda limanların saha içi ve saha dışında gerçekleşecek operasyonlarda çalışman gerekebilir.