Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
15

Muhasebe Stajyer İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Muhasebe Stajyeri cancel
Yanmar Turkey Makine A.Ş.

Part-Time Muhasebe Asistanı

Yanmar Turkey Makine A.Ş.
İzmir
Başvurmak için
Son gün
Tam zamanlı
29 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Sıkça Sorulan Sorular

Muhasebe stajyer alımlarında aranan kriterler nelerdir?

Muhasebe stajyeri iş ilanlarında adaylarda aranan kriterler ilan sahibi firmaya göre farklılık gösterir. İş ilanları sürekli/tam zamanlı çalışma şeklinin yanı sıra dönemsel/proje bazlı ve yarı zamanlı çalışma şekline de sahip olabilir. Muhasebe stajyeri için senden belli bir mesleki tecrübe ile birlikte iyi bir ekip üyesi olup yeni süreçler öğrenmeye açık olman, kendini geliştirmeye istekli olman, gelişime açık ve araştırmacı olman beklenebilir. Aynı zamanda bazı ilanlarda İngilizce yabancı dil yeterliliği de aranır.

Muhasebe stajyer iş ilanlarında çalışma koşulları nelerdir?

Muhasebe stajyerlerinin birçok görevi ve sorumluluğu bulunur. Muhasebe stajyeri iş ilanlarında, çalışma koşulları bağlı olunan firmaya ve çalışma şekline göre farlılık gösterir. Ayrıca uzun dönem muhasebe stajyeri, ön muhasebe stajyeri, mali işler stajyeri gibi çalışılan pozisyon da çalışma koşullarını etkiler. Bununla birlikte çalışma koşullarını etkileyen bir diğer etkense çalışılan firmanın bulunduğu sektörüdür. Staj yaptığın firmaya göre iş yoğunluğu artabilir. Muhasebe stajyerleri genelde ofislerde çalışsalar da staj yapılan firmanın sektörüne göre çalışılan yer değişiklik gösterebilir.

Muhasebe stajyeri için hangi sektörlerde iş ilanları bulunur?

Muhasebe departmanı, kurumu finansal açıdan sağlıklı tutmaya odaklanır. Muhasebe departmanı birçok kurumda ve sektörde yer alabilir. Muhasebe stajyerleri iş ilanları ise dış ticaret yapan lojistik firmaları başta olmak üzere bilişim, gıda, üretim/endüstriyel ürünler, ambalaj ve plastik ürünleri gibi sektörlerde çalışan firmalar tarafından verilebilir. Aynı zamanda ambalaj sektörü, otomotiv sektörü, sigorta şirketleri, her türlü şirket, ticari işletme ve e-ticaret firmaları gibi birçok farklı yerde staj yapılabilir.

Muhasebe stajyeri part-time iş ilanları nelerdir?

Muhasebe stajyeri iş ilanlarında yarı zamanlı/part-time çalışma şekli ile ilan veren farklı firmalar bulunur. Bulunan firmaya göre adaylardan istenen koşullar da farklılık gösterir. Lise öğrencileri ve üniversite öğrencileri için açılan bu ilanlarda tecrübeli veya tecrübesiz adaylar aranır. Muhasebe stajyeri olarak çalışmaya başlamak istiyorsan lise mezunuysan veya ilgili bölümlerin 3. ve 4. sınıflarında öğrenim görüyorsan haftanın minimum üç, tercihen dört veya beş günü staja devam edebilecek olman gerekir.