755

Satınalma Müdürü İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Satın Alma Müdürü cancel
Centurion İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Purchasing Manager
Centurion İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şekerlisoy Holding
İnşaat Satın Alma Müdürü
Şekerlisoy Holding
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
A101 Yeni Mağazacılık A.Ş.
Mimari İşler Satın Alma Müdürü
A101 Yeni Mağazacılık A.Ş.
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Ekin Technology
Satın Alma Müdürü
Ekin Technology
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
5 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Gizli Firma
Satın Alma Direktörü
Gizli Firma
Mersin İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 16 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Satın Alma Müdürü İş İlanları

Satın alma müdürü firmaların ürün satın alma departmanlarının yönetiminde görev alır. Bu açıdan birçok firma, mağaza, fabrika gibi kurumun satın alma departmanlarında tecrübeli ve istekli kişiler ile çalışır. Satın alma müdürü olduğun zaman departmanın müdürü olduğundan dolayı satın alma operasyonlarının yönetilmesinden, ürün giriş-çıkış kontrollerinden, mağaza veya firmanın eksik ürün bilgilerinden haberdar olman gerekir. Bu açıdan satın alma müdürü iş ilanlarında tecrübeli adayların tercih edilme şansı yüksektir. Satın alma müdürleri, çalıştıkları firmaların ürün eksikleri veya stok eksiklerinin tamamlanmasında ana rolü oynarlar ve firmanın diğer departmanları ile iyi iletişim halinde bulunmaları gerekir. Güncel satın alma müdürü iş ilanları arasından kendine uygun pozisyonlar için başvuru yapabilirsin. Satın alma müdür arayan firmalar, bu pozisyon için çeşitli iş ilanları yayınlar. 

Satın Alma Müdürü Olmak için Hangi Özelliklere Sahip Olunmalıdır?

Bir şirkette satın alma müdürü olarak çalışmak istiyorsan bazı özelliklere sahip olman gerekir.

  • Satın alma müdürü olmak isteyen adayların üniversitelerin pazarlama, iktisat ve işletme gibi ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekir. 
  • Satın alma müdürleri, çalıştıkları firmaların satın alma departmanlarında pazar araştırmalarını yapar, şirketin maddi kaynaklarını en doğru şekilde kullanarak büyümesi ve kar etmesinde önemli rol oynar. 
  • Satın alma müdürü, tecrübelerinin yanı sıra ürün bilgilerine sahip olmalıdır. Ayrıca bu pozisyonda çalışan kişinin stok takip edip yaptığı araştırma sonucu en karlı ve doğru ürünlerin satın alınmasını sağlaması gerekir. 

Satın alma birçok firmada yer alan bir departmandır ve bu açıdan satın alma müdürü iş ilanları İzmir, İstanbul gibi farklı şehirle için yayınlanır. Satın alma müdürü iş ilanları İstanbul, Ankara, İzmir gibi farklı birçok şehirde çeşitli sektör firmaları için görev alabilirsin. Satınalma müdürü ilanları, tecrübeli ve tecrübesiz adaylar için farklı iş olanakları sunar. İlanları listeleyerek uygun olduğun seçeneklere başvurabilirsin.

Satın Alma Müdürü Ne İş Yapar?

Satın alma müdürleri, çalıştıkları firmaların satın alma departmanlarında yer alırlar. Satın alma müdürleri pazar araştırmaları yaparak şirketin kar edebileceği ve şirket karakterine uygun ürünleri bulur ve bu ürünlerin satın alım organizasyonlarını yönetir. Satın alma müdürleri satın alma departmanındaki personellerin çalışmalarını kontrol eder. Stok kontrollerinin bilgisini alır ve pazar araştırmalarında personeliyle organize çalışır. Satın alma müdürleri firmaların satışını yaptıkları ürünlerin satın alma pozisyonlarını yönetir ve firmalarda önemli bir yere sahiptir. Satın alma müdürü olmak için üniversitelerin ilgili bölümünü tamamlamış ve bu alanda tecrübe kazanmış olman gerekir. Satın alma müdürü iş ilanlarına göz atarken görev tanımlarını öğrenebilir ve çalışma koşulları hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Satın alma müdürü çalışma saatleri ve koşulları nasıldır?

Satın alma müdürleri, firmaların satın alma departmanlarının operasyonlarını ve personellerini yönetir. Şirket politikası ve kalitesi doğrultusunda ürün satın alımlarını en karlı şekilde yapmaya çalışır. Satın alma müdür çalışma saatleri ve koşulları çalıştıkları firmalara göre değişiklik gösterir.

Satın alma müdürü nasıl olunur?

Satın alma müdürü pozisyonunda görev almak için üniversitelerin İktisat bölümü ya da ilgili diğer bölümlerinde eğitim almış olman gerekir. Eğitimini tamamladıktan sonra satın alma departmanında tecrübe kazanarak yönetim becerilerini geliştirip satın alma müdürü arayanların yayınladıkları ilanlara başvuru yapabilirsin.

Satın alma müdürü ne kadar maaş alır?

Satın alma müdür maaşları çalıştıkları şehirler ve firmalara göre farklılık gösterir. Satın alma müdürleri uluslararası firmalarda bulunuyorlar ise yönettikleri süreç ve ürünlere bağlı olarak maaşlarında artış görülebilir. Bu bağlamda satın alma müdürlerinin çalıştıkları şirkete, deneyimlerine ve koşullarına göre değişiklik görülebilir.

Satın alma müdürleri hangi sektörlerde çalışabilir?

Satın alma müdürleri firmaların satın alma departmanlarında yer alır ve bu departmanın yönetiminden sorumlu olur. Günümüzde birçok sektörde ve firmada satın alma departmanı gereklidir. Bu açıdan tekstil, gıda, makine, malzeme gibi birçok sektörde çalışma imkanı bulabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Satınalma Müdürü iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Satınalma Müdürü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Satınalma Müdürü iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Satınalma Müdürü iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Satınalma Müdürü pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Satınalma Müdürü iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Satınalma Müdürü iş ilanlarına erişebilirsin.

Satınalma Müdürü iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Satınalma Müdürü için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur