Arşivler

Just Marketing'13 – Pazarlamanın Rengini Değiştir

 

just-marketing

Türkiye’nin en büyük ve en aktif kulüplerinden biri olan ODTÜ İşletme Topluluğu, pazarlama ve reklam dünyasının profesyonel isimlerini üniversite öğrencileriyle buluşturuyor. Üniaktivite’nin düzenlemiş olduğu “En Aktif Kulüp” yarışmasının “İş ve Kariyer” kategorisi 1.si ODTÜ İşletme Topluluğu, bu yıl altıncısını düzenlediği JustMarketing adlı aktivitesini Rocco  ana sponsorluğunda 3-6 Nisan tarihlerinde gerçekleştiriyor.

 

Tüm üniversitelerden öğrencilerin katılımına açık olan aktivite, iki kısımdan oluşuyor: Öğrencilerin takımlar halinde bir pazarlama kampanyası üzerinde yarışarak kendilerini sınama şansı elde edecekleri JustMarketing//Challenge ve pazarlama ile reklam dünyasının önde gelen isimlerini öğrencilerle buluşturan JustMarketing//Congress. Bu yıl, JustMarketing’13 katılımcıları ve yarışmacılarını eğitimler, vaka çalışmaları, yarışma, reklam sergisi ve sosyal programdan oluşan dolu dolu geçecek bir program bekliyor. JustMarketing//Challenge bölümünde, aktivitenin dördüncü günü olan 6 Nisan’da ana sponsor ROCCO’nun vereceği briefe göre yarışacak olan takımlar, pazarlama ve reklam dünyasından profesyonel isimlerden oluşan jüriye projelerini sunacaklar. Aktivitenin son günü ise yarışmacıların projeleri JustMarketing//Congress’e katılan öğrenciler tarafından değerlendirilecek. Dereceye giren ilk üç takımın birbirinden güzel ödüller kazanacağı JustMarketing//13 gün sonunda ödül töreni ile son bulacaktır. Her sene olduğu gibi bu yıl da JustMarketing//13, öğrencilere kendilerini geliştirebilecekleri, pazarlama ve reklamcılıkla renklenen bol bol eğlenecekleri dopdolu dört gün vaat ediyor.onsorluğunda gerçekleştirilecek olan aktivitenin, Congress kısmına bu yıl Fritolay, Markafoni, Borusan Holding, HSBC, Philips gibi şirketlerin pazarlama müdürleri bizlerle olacak.

3 Nisan Çarşamba:

11.30 – 12.45   Burak Ünaldı– Nar Girişim Genel Müdürü

13.15 – 14.30    Raymond de la Court – METRO Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi – Pazarlama ve Müşteri Yönetimi

15.15 – 16.30    Berivan Haligür– Rocco Satış İnsan Kaynakları Uzmanı

4 Nisan Perşembe:

11.30 – 12.45    Alpagut Çilingir– Fritolay Pazarlama Direktörü

13.15 – 14.30    HSBC 

15.15 – 16.30    Hakkı Arıkan – Markafoni Pazarlama Direktörü

5 Nisan Cuma:

11.30 – 12.45    Uğur Özmen – Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi ve CRM Uzmanı

13.15 – 14.30   Simay Alsan –Borusan Otomotiv BMW Pazarlama İletişimi Müdürü

15.15 – 16.30    Mete Uslukılınç– Phillips Satış Direktörü

6 Nisan Cumartesi:

JustMarketing//Challenge bölümünde, aktivitenin dördüncü günü olan 6 Nisan’da ana sponsor ROCCO’nun vereceği briefe göre yarışacak olan takımlar, pazarlama ve reklam dünyasından profesyonel isimlerden oluşan jüriye projelerini sunacaklar. Aktivitenin son günü ise yarışmacıların projeleri JustMarketing//Congress’e katılan öğrenciler tarafından değerlendirilecek. Dereceye giren ilk üç takımın birbirinden güzel ödüller kazanacağı JustMarketing//13 gün sonunda ödül töreni ile son bulacaktır. Just Marketing Challenge’a bireysel başvuru ya da takım başvurusu yapabilirsiniz. (Bireysel başvuru yapan kişilerden de takımlar oluşturulacaktır.)

JustMarketing//13 ile ilgili daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için www.just-marketing.net web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.