Assistant Buyer

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Assistant Buyer Ne Demek?

Assistant buyer, bir iş yerinde satın alma bölümünde görev alan satın alma asistanıdır. Bir kurumda buyer olarak görev almak isteyen kişiler eğer belirli bir mesleki deneyime sahip değillerse öncelikle asistan olarak görev alır ve mesleğin içeriğini, inceliklerini öğrenirler. Bir şirkette assistant buyer olarak çalışan kişiler, gösterdikleri başarı sayesinde zaman içinde uzmanlık ve yöneticilik seviyelerine ulaşabilirler. Bu açıdan, assistant buyer nedir sorusu, satın alma departmanına ürün seçimi ve tedariki konusunda katkıda bulunarak üstlerinin verdiği görev ve sorumlulukları yerine getiren kişilerin yer aldığı meslek grubu şeklinde cevaplanabilir. Assistant buyer ne demek ve assistant buyer ne iş yapar, sorularını daha kapsamlı bir şekilde açıklamak için ise görev ve sorumlulukları açıklanabilir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir