• Maaşlar

  • Nasıl Olunur?

  • Nedir?

  • Mülakatlar

  • İş ilanları

Çevresel Sistemler Uzmanı

15 kişinin paylaştığı maaş verilerine göre hesaplanmıştır.

Maaş Bilgisi Gir

27.000₺

EN DÜŞÜK

(Aylık)

33.700₺

Ortalama Maaş

(Aylık)

55.000₺

EN YÜKSEK

(Aylık)

Tüm Maaş Bilgilerini Gör

Maaş bilgini girerek verilere katkı sağla!

Nasıl Olunur?

Henüz bu bilgi mevcut değil

Çevresel Sistemler Uzmanı bilgisini en kısa sürede ekleyeceğiz. Diğer pozisyonların bilgisini incelemek ister misin?

Pozisyonları İncele

Çevresel Sistemler Uzmanı Ne Demek?

Çevresel sistemler uzmanı; özel ve kamu sektörü kuruluşlarının çevresel performansını denetlemekten ve sürdürülebilir kalkınmayı teşvik eden çevresel stratejileri geliştirmekten, uygulamaktan ve izlemekten sorumludur. Çevresel sistemler uzmanı nedir sorusu bu mesleği merak edenler tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Bu görevi yapanlar, kuruluşlara çevre üzerindeki etkilerini nasıl en aza indirecekleri konusunda tavsiyelerde bulunan ve bazı durumlarda etki azaltma stratejilerinin uygulanmasını denetleyen kişilerdir. Tipik olarak atık yönetimi, yenilenebilir enerji, geri dönüşüm, kirliliğin azaltılması ve kirliliğin önlenmesi için planlar geliştirir ve ardından başarılarını ölçerler. Alternatif ve yakından ilişkili iş unvanları arasında; çevre danışmanı, enerji yöneticisi, sürdürülebilirlik yöneticisi ve enerji danışmanı yer alır. Bazı kuruluşlarda bu rol, sağlık ve güvenlik veya kurumsal sosyal sorumluluk görevleriyle iç içe olabilir.

Tüm Bilgileri Gör

Mülakatlar

Henüz mülakat bilgisi mevcut değil

Çevresel Sistemler Uzmanı mülakatlarını tamamlamak için çalışıyoruz. Çevresel Sistemler Uzmanı pozisyonunda mülakat deneyimin varsa mülakat bilgini girebilirsin.

Mülakat Bilgisi Gir

Çevresel Sistemler Uzmanı İş ilanları

Aktif iş ilanı bulunmuyor

Çevresel Sistemler Uzmanı pozisyonunda iş ilanı yayınladığında bu alanda görüntüleyeceksin. Benzer pozisyonlardaki ilanları incelemek ister misin?

İlanları İncele