Dökümhane Müdürü

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Dökümhane Müdürü Ne Demek?

Dökümhane müdürü, metalurji sektöründe faaliyet gösteren küçük ya da büyük ölçekli işletmelerin temel üretim yeri olan metal döküm sahasından sorumlu olan yöneticidir. Demir çelik fabrikaları başta olmak üzere bakır, alüminyum gibi her türlü metal üzerinde çalışan ve üretim yapan işletmelerin dökümhanesinden sorumludur. Döküm, işleme, kaplama, montaj gibi farklı bölümleri olan iş akışında sürekliliği sağlayan, üretimi arttırıcı tedbirleri devreye alan, vardiyaları düzenleyen, vardiya amirlerinin ve döküm/ trim operatörlerinin işe alım sürecinde etkin rol oynayan kişidir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir