Endüstriyel Tasarım Mühendisi

MAAŞLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir maaş bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya maaş bilgilerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Maaş bilgisi gir

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Endüstriyel Tasarım Mühendisi Kimdir?

Endüstriyel tasarım mühendisi, üretimde teknoloji, ergonomi ve estetiği bir araya getirerek yeni ve inovatif tasarımlar yapan, ürünler ortaya koyan mühendislik dalıdır. Bu alanda çalışan kişiler, tasarım ilkeleri ile mühendislik bakış açısını bir araya getirerek özgün tasarımlar ortaya çıkarır.

Endüstriyel tasarım mühendisleri, katma değerli teknolojik ürünlerin yaratılmasında temel rol oynar. Endüstriyel tasarım mühendisleri; pek çok farklı disiplinle ilgilenirler, bilgi ve birikimleriyle özgün konseptler yaratır, yeni tasarım prensipleri ortaya çıkarırlar.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir