• Maaşlar

  • Nasıl Olunur?

  • Nedir?

  • Mülakatlar

  • İş ilanları

Flexo Baskı Ustası

10 kişinin paylaştığı maaş verilerine göre hesaplanmıştır.

Maaş Bilgisi Gir

29.600₺

EN DÜŞÜK

(Aylık)

37.000₺

Ortalama Maaş

(Aylık)

45.100₺

EN YÜKSEK

(Aylık)

Tüm Maaş Bilgilerini Gör

Maaş bilgini girerek verilere katkı sağla!

Nasıl Olunur?

Henüz bu bilgi mevcut değil

Flexo Baskı Ustası bilgisini en kısa sürede ekleyeceğiz. Diğer pozisyonların bilgisini incelemek ister misin?

Pozisyonları İncele

Flexo Baskı Ustası Ne Demek?

Flexo baskı ustası nedir sorusuna kısaca, Flexo makinesiyle üretim yapan deneyimli personel cevabı verilebilir. Operatörden farklı olarak bu kişiler, kullanılan makineler konusunda deneyimlidir. Ayrıca flexo baskı ustası iş tanımı arasında baskı biriminin iş planlarını ve ürün denetlemelerini yapmak da yer alabilir. Her ürün için hangi makine ayarları ve malzemenin gerektiği konusunda bilgilidir. Gerekli önlemleri, iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini alarak baskı işlemlerini gerçekleştirir. Sorumluluğu altında operatörler bulunur. Bu kişilere işi öğretme açısından yardımcı olur ve liderlik eder. Çalışanlar tarafından baskı işlemi sırasında gerekli tedbirlerin alınıp alınmadığını kontrol eder. Eksilen baskı malzemelerin temin edilmesini sağlar. Baskı makinelerinde çıkabilecek basit sorunları giderir. Daha karmaşık sorun veya makine arızası gibi durumları yetkili kişilere bildirir.

Tüm Bilgileri Gör

Mülakatlar

Henüz mülakat bilgisi mevcut değil

Flexo Baskı Ustası mülakatlarını tamamlamak için çalışıyoruz. Flexo Baskı Ustası pozisyonunda mülakat deneyimin varsa mülakat bilgini girebilirsin.

Mülakat Bilgisi Gir

Flexo Baskı Ustası İş ilanları

Aktif iş ilanı bulunmuyor

Flexo Baskı Ustası Tasarım pozisyonunda iş ilanı yayınladığında bu alanda görüntüleyeceksin. Seni bekleyen diğer ilanları inceleyebilirsin.

İlanları İncele