Flexo Baskı Ustası

MAAŞLAR

Maaş bilgisi gir

8 kişinin paylaştığı maaş verilerine göre hesaplanmıştır.

ORTALAMA MAAŞ (Aylık)
18.920
EN DÜŞÜK (Aylık)
15.140
EN YÜKSEK (Aylık)
23.270
Tüm Maaş Bilgilerini Gör

NASIL OLUNUR?

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz detaylı bir bilgi yok. En kısa zamanda bilgileri tamamlıyor olacağız. Bu esnada benzer meslekleri inceleyebilirsiniz.

NEDİR?

Flexo Baskı Ustası Ne Demek?

Flexo baskı ustası nedir sorusuna kısaca, Flexo makinesiyle üretim yapan deneyimli personel cevabı verilebilir. Operatörden farklı olarak bu kişiler, kullanılan makineler konusunda deneyimlidir. Ayrıca flexo baskı ustası iş tanımı arasında baskı biriminin iş planlarını ve ürün denetlemelerini yapmak da yer alabilir. Her ürün için hangi makine ayarları ve malzemenin gerektiği konusunda bilgilidir. Gerekli önlemleri, iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini alarak baskı işlemlerini gerçekleştirir. Sorumluluğu altında operatörler bulunur. Bu kişilere işi öğretme açısından yardımcı olur ve liderlik eder. Çalışanlar tarafından baskı işlemi sırasında gerekli tedbirlerin alınıp alınmadığını kontrol eder. Eksilen baskı malzemelerin temin edilmesini sağlar. Baskı makinelerinde çıkabilecek basit sorunları giderir. Daha karmaşık sorun veya makine arızası gibi durumları yetkili kişilere bildirir.

Tümünü Gör

MÜLAKATLAR

Henüz böyle bir bilgi yok!

Üzgünüz, bu pozisyon için henüz bir mülakat bilgisi yok. Başka bir pozisyon inceleyebilir veya mülakat deneyimlerinizi paylaşarak verilerin oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Mülakat bilgisi gir

Flexo Baskı Ustası İş İlanları

Şu anda aktif iş ilanı yok

Bu pozisyon için şu anda aktif bir iş ilanı yok. Benzer pozisyonlarda şansınızı deneyebilirsiniz.