• Maaşlar

  • Nasıl Olunur?

  • Nedir?

  • Mülakatlar

  • İş ilanları

Güvenlik Sistemleri Teknisyeni

17 kişinin paylaştığı maaş verilerine göre hesaplanmıştır.

Maaş Bilgisi Gir

23.200₺

EN DÜŞÜK

(Aylık)

29.000₺

Ortalama Maaş

(Aylık)

42.500₺

EN YÜKSEK

(Aylık)

Tüm Maaş Bilgilerini Gör

Maaş bilgini girerek verilere katkı sağla!

Nasıl Olunur?

Henüz bu bilgi mevcut değil

Güvenlik Sistemleri Teknisyeni bilgisini en kısa sürede ekleyeceğiz. Diğer pozisyonların bilgisini incelemek ister misin?

Pozisyonları İncele

Güvenlik Sistemleri Teknisyeni Ne Demek?

Güvenlik sistemleri teknisyeni, güvenlik sistemleri hakkında yeterli teknik bilgiye sahip kişidir. Kapalı devre kamera sistemi ve erken uyarı sistemi gibi özel alanlarda da bilgi sahibidir. Güvenlik sistemi bakımı, kurulumu ve onarımı gibi işlemleri gerçekleştirirler. Çalışma esnasında birbirinden farklı aletler kullanırlar. Voltmetre, ampermetre, avometre, ohmmetre, anahtar takımları ve su terazisi, güvenlik sistemleri teknisyeni tarafından sıklıkla kullanılan aletler arasında yer alır. Güvenlik sistemleri teknisyeni nedir sorusuna yanıt olarak bu tarz aletler kullanarak binalar için çeşitli güvenlik sistemlerini devreye alan ve kontrollerini yapan kişidir yanıtı verilebilir. Çalışma ortamı oldukça geniş bir meslek koludur. Mesleki açıdan yeterlilik mesleğe girişte oldukça önemli bir detaydır. Açık ve kapalı ortamlarda çalışılması gerekebilir.

Tüm Bilgileri Gör

Mülakatlar

Henüz mülakat bilgisi mevcut değil

Güvenlik Sistemleri Teknisyeni mülakatlarını tamamlamak için çalışıyoruz. Güvenlik Sistemleri Teknisyeni pozisyonunda mülakat deneyimin varsa mülakat bilgini girebilirsin.

Mülakat Bilgisi Gir